Mootori mahavõtt KIIRE!

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Mootori mahavõtt KIIRE!

Postitus Postitas SanderV »

tulen siis ka yhe algajaliku küsimusega :D Kuigi olen juba korra mootori maha võtnud koos k2igukastiga ei ole meelde jäänud kas õlifiltri korpus tuleb ka maha võtta või ei?
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Mootori mahavõtt KIIRE!

Postitus Postitas sass »

Lihtsam on maha vötta nii, et ölifiltrikorpus on eemaldatud. Samas tuleb ka koos korpusega.
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: Mootori mahavõtt KIIRE!

Postitus Postitas saarlane »

Mina pole koos käimaga üldse maha saanud, vb töesti jäi ölifiltri topsik ette...
Aitan Ebay'st asju tellida.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mootori mahavõtt KIIRE!

Postitus Postitas SanderV »

kas sealt tuleb aint niipalju õli kui korpuse sees on või rohkem ka kui mootorist pole õli välja lastud?
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Mootori mahavõtt KIIRE!

Postitus Postitas sass »

saarlane kirjutas:Mina pole koos käimaga üldse maha saanud, vb töesti jäi ölifiltri topsik ette...
Koos käimaga tuleb öige nurga all tösta ja autot liigutada öigel ajal. :P
SanderV kirjutas:kas sealt tuleb aint niipalju õli kui korpuse sees on või rohkem ka kui mootorist pole õli välja lastud?
Töenäoliselt nii palju, kui korpuses on ja natuke peale ka.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Mootori mahavõtt KIIRE!

Postitus Postitas Edel »

Õlid tasuks mootoritest-kastidest enne mahavõttu ikka välja lasta,sest seda tuleb teha nii kui naa ja lihtsam on seda teha autopeal kui hakata hiljem tungraudade jms. jändama.
Mossel pole käigukasti küljest äravõtt mingi probleem ja tublisti lihtsam on siis ka mootorit kätte saada.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mootori mahavõtt KIIRE!

Postitus Postitas SanderV »

no kui kanalit pole siis ma ei hakka seda käigukasti praegu maha võtma... ja miks õli tuleb nii või naa välja lasta? Käigukastist lasen jah sest see hakkab valja jooksma kui ilma gardaanta kallutada teda... aga ma ei saa aru miks ma pean mootorist välja laskma kui ma mootorit lahti ei võta pärast maha võttu?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mootori mahavõtt KIIRE!

Postitus Postitas moskiito »

kui mootorit liiga palju kapputada, võib õli sattuda põlemiskabrisse mis ei mõlju hästi küünaldele jne.

ilma kanalita saab ka kasti maha võtta ja vägagi edukalt.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Varblane
Postitusi: 153
Liitunud: 01 Apr 2009 01:36
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: Mootori mahavõtt KIIRE!

Postitus Postitas Varblane »

Kuidas kasti tagasi saab kui mootor peal on? Mul on starteri paun alati ette jäänud ja olen selle ära lõiganud sealt, muidu kasti mootori otsa ei saa tagasi.
Gardaan,keneraator,garba,tüüs,garter........
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mootori mahavõtt KIIRE!

Postitus Postitas SanderV »

ah mootor maas.. mootorist õli välja ei lasknud...

To varblane: olen kasti maha võtnud ja tagasi pannud kanali peal päris mitu korda.. ja endal oli sama jama et see värk jäi ette aga kuidagi väga suure nussiga olen ta tagasi saanud... ja maha võtuga ka oleks üksjagu jama olnud.. kastiga koos oli mootorit tunduvalt lihtsam maha võtta kui oleks kasti ja mootori eraldi võtnud..
Vasta