Arutlus: Suvepäevad 2010

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Manks »

Täna sai mosseklubile võiskonna koht broneeritud. Ilmaga võib pisut karmiks minna, sel aastal vist vetteminekust keegi ära ei ütle :P
Lähim ilmaprognoos on Rõuge kohta: http://www.yr.no/place/Estonia/V%C3%B5r ... _long.html
Hea on, kui vette minev meeskond on natu ette teada, kuna neil on vaja võtta kaasa mingid vanad tossud ja pikad püksid (teibi tõmbame ka peale, et midagi ei narmendaks), paljajalu püüdma minna ei tohi.
Ehitage kiiremas korras konditsioneerid mossedele ja võtame Neeme kaasa kapteniks (Saarlased vast oskavad kala leida :rokib ) Klubi lipp ei teeks ka paha :beer
Viimati muutis Manks, 11 Juul 2010 23:59, muudetud 1 kord kokku.
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas vootele »

Mul on ekipaazhis 2 kohta vaba, äkki keegi tahab Keila kandist kampa tulla? Nimelt mul samuti finantsiga kitsas...
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Neeme »

Manks kirjutas:... ja võtame Neeme kaasa kapteniks (Saarlased vast oskavad kala leida :rokib )
Mis mina tean pisiveekogude kaladest? Pealekauba kahtlaseid püügivahendeid kasutades :help
Manks, sind maskeerime siiliks - siis saad põõsast õpetada (sa kindlasti tead, kuidas asi tegelikult käib). Võistlejad aga oleks Kalevipoeg, Sulevipoeg, Olevipoeg jne. 8)
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Manks »

Neeme kirjutas:
Manks kirjutas:... ja võtame Neeme kaasa kapteniks (Saarlased vast oskavad kala leida :rokib )
Mis mina tean pisiveekogude kaladest? Pealekauba kahtlaseid püügivahendeid kasutades :help
Manks, sind maskeerime siiliks - siis saad põõsast õpetada (sa kindlasti tead, kuidas asi tegelikult käib). Võistlejad aga oleks Kalevipoeg, Sulevipoeg, Olevipoeg jne. 8)
Neeme esindab Kalevipoega kes taga künnab, veel kahte vabatahtlikku vette vaja ja üht kotipoissi, kes kotiga kalu kokku kogub. Niipalju, kui minavees olen käinud, on meie võistkond ikka harju kekmise tulemusega lõpetanud.
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas easyrider »

vootele kirjutas:Eks veidi enne üritust peab täpsemalt rääkima kus ja mis kell kokku saada.
Nonii, kes on Tallinnast tulijad? Kas on midagi praeguse seisuga kokku lepitud vahepeal? Ma liituks heameelega Tallinna grupiga, mis 16. Tartusse suundub.
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Manks »

Nüüd on ametlikult kuuritsapüügi kava välja pandud:


Kalapüügivõistlus "Viitina Kuurits 2010" 17. juulil 2010.

VÕISTLUSPÄEVA KAVA:
13.00 - 14.00 Võistkondade registreerimine (püügiload piiratud, soovitatav eelregistreerimine)
14.00 - 15.00 Püügiriistade ja kostüümide ülevaatus
15.00 - 16.00 Kuuritsapüügi võistlus
16.00 - 17.00 Püütud kalade kaalumine, kalajuttude TOP 10
18.00 Suurte kalade oksjon ja autasustamine, püütud kaladest uhhaa söömine
19.00 Simman, esineb ansambel Relax

Päeva juhib Jaanis

MUDAMAADLUS, MOSSEKLUBI autode ja VIITINA TEHNIKAKLUBI vanade traktorite väljanäitus

Võistkonna reg. tasu 200.- EEK
Pääse täiskasvanutele 50.- EEK
Lastele 25.-EEK Lisainfo 5348 2374, 517 4556 Viitina Külaselts
Viimati muutis Manks, 13 Juul 2010 16:56, muudetud 1 kord kokku.
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas carrec »

To Manks:
Ma paneks siiski mosseklubi autode, mitte mosseliiga autode väljanäitus. :)
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Manks »

carrec kirjutas:To Manks:
Ma paneks siiski mosseklubi autode, mitte mosseliiga autode väljanäitus. :)
See apsakas pole minu tehtud, aga sai ka korraldajatele see viga teada antud. Nad püüavad edaspidises reklaamis seda parandada. Tegijatel ikka juhtub ;)
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Seenior »

Kas on Pärnu suunalt reedel keegi tulemas ja kas on ka ööbimiskohta Tartu kandis?
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas vootele »

easyrider kirjutas:
vootele kirjutas:Eks veidi enne üritust peab täpsemalt rääkima kus ja mis kell kokku saada.
Nonii, kes on Tallinnast tulijad? Kas on midagi praeguse seisuga kokku lepitud vahepeal? Ma liituks heameelega Tallinna grupiga, mis 16. Tartusse suundub.
Ma tulen Keilast, läbi Tallinna. Aga ma lähen 17. hommikul, Tallinnast jõuan läbi u. 6 paiku.
Küsiks, et kes on Tallinnast tulemas, lepiks mingi kellaaja ja koha kokku. Ise pakuks välja näiteks ülemiste keskuse ees parklas, väljumisega 06:15?
Vasta