uunikumite talveralli

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
RaulK
Postitusi: 14
Liitunud: 17 Okt 2010 23:12
Asukoht: Elva
Kontakt:

Re: uunikumite talveralli

Postitus Postitas RaulK »

viirusboy kirjutas:Ah? Nalja teete või? Tahaks teada mida me selle raha eest vastu saame? Mängivad küll MTÜ'd aga kui vaadata kui pikk on võistlejate rivi ja kui iga kärsa eest küsitakse 35 siis tuleb ikka väga kenake kopikas! Arvesta, et üksi vaevalt keegi sõidab. Keegi ilmselt teeb päris head "taskuraha" omale
Oled sa ise mõnda üritust sõbrake korraldanud ja kui hind pole sulle sobiv ole parem vait ja ära targuta.
Võin sulle selgitada:Mehed kirjutavad mitu nädalavahetust legendi sõidavad maha hulka bendsiini,legendide trükkimine,numbrite trükkimine,auhinnad mingil määral,lõunasöök,õhtusöök(oled sööklas käinud ja tead mis praed maksavad),kohtunike palgad(sina ei läheks ka ju niisama ilma rahata päevaks välja külmetama),õhtuks mõni bänd ja mitu aastat on lastud ka oma raha eest teid lükata?Nii et kutt arvesta natuke?
Korraldasin kevadel ürituse millele maksin peale 2500€ ja kui lõpuks küsisin 5€ kontrerdi pileti eest siis oldi nördinud nii palju.
Kui sinujaoks on kõik kallis siis osta omale kabe ja mängi kodus.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: uunikumite talveralli

Postitus Postitas moskiito »

minuarvates 35 euri eest saab isegi palju, parajat seiklust, palju vanu masinaid, huvitavat seltskonda ja mõnusat õhtut. sinna juurde kaks korraliku söögikorda.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: uunikumite talveralli

Postitus Postitas i-need-for-sped »

partnermosse kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:sõidan ka aga juba uuega mossega
Näita meile ka oma uut mosset. On see universaal kerega 423 äkki ?
eii see on juba Azlk 412 esimene 423 seisab garazhis ja ootab oma aega ja teisega 423 teen praegu kevitamis tööd. vot see on minu 412 --http://www.drive2.ru/cars/moskvich/412/ ... rshmit109/

Hinna korda arvan ka et se ei ole liiga palju ühest inimesest
Kasutaja avatar
hannes24
Postitusi: 274
Liitunud: 10 Mär 2009 13:43
Asukoht: Kirepi

Re: uunikumite talveralli

Postitus Postitas hannes24 »

viirusboy kirjutas:Ah? Nalja teete või? Tahaks teada mida me selle raha eest vastu saame? Mängivad küll MTÜ'd aga kui vaadata kui pikk on võistlejate rivi ja kui iga kärsa eest küsitakse 35 siis tuleb ikka väga kenake kopikas! Arvesta, et üksi vaevalt keegi sõidab. Keegi ilmselt teeb päris head "taskuraha" omale
Mina olen arvestanud ürituse kulu ca 500eur kokku 4-ja inimese peale (autole ka ühte-teist vaja osta :) ), kütus on juba ise suur kulu seal, eelmine aasta läks 110 liitrit kokku.
"ONU HEINO RALLITIIM"
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1717
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: uunikumite talveralli

Postitus Postitas wax »

Eks ta neljakesi autos mingi 80+€ näkku tuleb jah. Osavõtt 35, öömaja 20, bensiin. Aga üritus on seda väärt. Rohkemgi veel :)
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - M402 '57 ja mõned kastikad ning 40-ed ka.
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: uunikumite talveralli

Postitus Postitas Manks »

hannes24 kirjutas: Mina olen arvestanud ürituse kulu ca 500eur kokku 4-ja inimese peale (autole ka ühte-teist vaja osta :) ), kütus on juba ise suur kulu seal, eelmine aasta läks 110 liitrit kokku.
Rikkad kaasõitjad, kui neil auto kulu küsida saad. Minu eelmise aasta osalus läks kallimaks. Võistlustrassil tuli keskmine küttekulu 16 l/100 km kohta. Mina sain vist 160 liitriga hakkama. Mul autos hetkel üks koht "rikkale" kaassõitjale vaba :rokib
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: uunikumite talveralli

Postitus Postitas SanderV »

regad üksi ära, peale starti nopid teised kuskilt tee pealt auto peale :D
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: uunikumite talveralli

Postitus Postitas i-need-for-sped »

Manks kirjutas:
hannes24 kirjutas: Mina olen arvestanud ürituse kulu ca 500eur kokku 4-ja inimese peale (autole ka ühte-teist vaja osta :) ), kütus on juba ise suur kulu seal, eelmine aasta läks 110 liitrit kokku.
. Võistlustrassil tuli keskmine küttekulu 16 l/100 km kohta.
16 liitri 100 km kohta :o :o :uhoh võib olla on vaja nattuke motor remontida või teised süsteemid reguleerida ja pärast siis sõita . mei helesinine 408 oli juba 125 000 km läbisõiduga ( esimene kap remont ) aga küttekulu oli 9 11 liitrit
Kasutaja avatar
hannes24
Postitusi: 274
Liitunud: 10 Mär 2009 13:43
Asukoht: Kirepi

Re: uunikumite talveralli

Postitus Postitas hannes24 »

Manks kirjutas:
hannes24 kirjutas: Mina olen arvestanud ürituse kulu ca 500eur kokku 4-ja inimese peale (autole ka ühte-teist vaja osta :) ), kütus on juba ise suur kulu seal, eelmine aasta läks 110 liitrit kokku.
Rikkad kaasõitjad, kui neil auto kulu küsida saad. Minu eelmise aasta osalus läks kallimaks. Võistlustrassil tuli keskmine küttekulu 16 l/100 km kohta. Mina sain vist 160 liitriga hakkama. Mul autos hetkel üks koht "rikkale" kaassõitjale vaba :rokib
Mul kaassõitjad teavad, et üritus on igat oma eurikut ja senti väärt :)
"ONU HEINO RALLITIIM"
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: uunikumite talveralli

Postitus Postitas Manks »

i-need-for-sped kirjutas: 16 liitri 100 km kohta :o :o :uhoh võib olla on vaja nattuke motor remontida või teised süsteemid reguleerida ja pärast siis sõita . mei helesinine 408 oli juba 125 000 km läbisõiduga ( esimene kap remont ) aga küttekulu oli 9 11 liitrit
Rallipäeva hommikul kohale minnes hakkas mootor jamama, hinge võttis kinni. Järgmine päev koju minnes oli kõik ok, kuni kohalikku jäärada proovisin, siis võttis jälle hinge kinni. Karbussis midagi ees ei leidnud ja rohkem pole seda janti esinenud. Karbussi külmumine peaks ka välistatud olema. Eks enne rallit vaatan karbussi uuesti põhjalikult üle.
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Vasta