2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas moskiito »

dphp kirjutas:Saaremaal hakkas just sadama :uhoh
päeval lubab kõikjal, aga õhtuks lubab ilusat ilma nii et ärge vihma pärast pabistage.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas SanderV »

ootame paremaid pilte kui fotograafid koju jõuavad :)
Pilt
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas viirusboy »

Mingid kõverad pildid ka minu poolt. Õnneks sai telefonil aku ennem tühjaks kui laagrisse jõudsime. :beer
http://nagi.ee/photos/viirusboy/sets/349813/
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas SanderV »

ai kurja viirus, mu katkisest ja prügisest salongist closeup pildi teinud (shame) :D
Kasutaja avatar
27151
Postitusi: 299
Liitunud: 02 Veebr 2009 21:57
Telefon: 53416803
Asukoht: Noarootsi

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas 27151 »

Pildid mis minu fotoka ette jäid.
http://fotoalbum.ee/photos/Simpson12/sets/1291447
Punane välk
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas wax »

Kui mina eile koju jõudsin, oli kell 23:40. Viisin enne seda auto ilusti garaazi, pesin männitolmust puhtaks ning koristasin salongipõranda okastest. :)


Aga – miks ma tegelikult siia kirjutan, tahaks öelda SUURED TÄNUSÕNAD:

- Moskiitole, kes orgunnida aitas, ning näitas nende 2 päeva jooksul kõigile, kui tihedalt ning laeni täis on võimalik üks mosse tavaari laduda :) Ja rõõm on näha, et eranditult kogu pere on sügavat mosseusku!
- Seeniorile maani kummardus mitte ainult minu, vaid kogu meie suure seltskonna poolt, et võttis vigursõidu korraldamise, raja mahamärkimise, vedamise ja kõik sellega seonduva enda õlgadele. Aitäh! Loomulikult ei jäta mainimata sinu vahvat peret. Taimo jooksis autode ees, taga ja kõrval julgelt mitu kilomeetrit maha. Kertu ja Leana said tundide viisi hoolega kirjutada ja arvutada. Ning Kermo - said ajavõtuga väga tublisti hakkama. Teie koostööd oli ilus vaadata. :)
- Mossematka tandem Andres ja Valter, Volts, Partnermosse – meie raskekahurivägi ja seltskonna hing. Ilma teieta poleks meie kokkusaamised üldsegi NII lahedad! :)
- Saaremaa mönusad muhedad mehed – teiega võib alati luurele minna!
- Hiidlased, kes meiega hetkeks liitusid – väga tore, et tulite! Lisasite värvi mossede rivvi, ning mingi hetk lugesin kokku 27 autot. Eriline kummardus Kaisale, kes lihtsalt võttis kätte tuli, täiesti üksi, mossega, julgelt meie valdavalt meeste seltskonda. Respekt! :)
- Annemai, Penditar, Kertu – oli vist päris hull seal roigaste vahel manööverdada, aga saite väga tublilt hakkama!

Ja loomulikult AITÄH kõigile teistele, erandeid välja toomata!
Üritus on just seda nägu, nagu me ise. Ja meie ühine seltskond on lihtsalt super! :)
Siiani on sees tohutu kogus positiivseid emotsioone ning superhea tuju. :)

Panen siia veel vigursõidu edetabeli:
1. Partnermosse
2. Valter (Mossematk)
3. Andres (Mossematk)
4. Mirko
5. Siim
6. Stern
7. wax
8. moskiito
9. Väikevend
10. Martpoiss
11. sass
12. marko
13. kOll
14. viirusboy
15. Erkki
16. Taimo
17. ABS

1. Annemai
2. Penditar
3. Kertu

Mosseklubi Kaunitar 2012 on kOll'i roheline kombi :)

Minu fotodega läheb nüüd veidike aega, võimalik et isegi nädal, kuna hüppan kohe mossesse ning põrutan nädalaks Võrumaale puhkama :)
Kui ka ise mossega ringi liigute, siis teist mosset või muidu vanu autosid nähes ikka lehvitage! Väike pisiasi, mis teeb päeva alati kriipsu võrra paremaks :)

Järgmise korrani! :)
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas ABS »

Minu pildid siit http://fotoalbum.ee/photos/rtrs/96354811
2 viimase pildi kommentaariks niipalju et nagu näha siis ruumi just väga palju enam ei olnud kui kOlliga kohale vajusime,ajaga oli vist isegi kitsam käes :lol
Muidu väga äge et nii palju nii toredaid inimesi on siia klubisse kokku kogunenud :)
Viimati muutis ABS, 11 Juun 2012 15:19, muudetud 4 korda kokku.
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas Martpoiss »

Kui meie eile koju jõudsime oli kell 23:10 ja me ei hakanud isegi asju autost maha tõstma :D

Kahju et laupäeva hommikul Tallinnasse õigeks ajaks ei jõudnud. Tartust välja sõitsime 10 minutit 5 läbi ja teised olid juba läinud. Ei jõudnud linnast väga kaugele kui auto hakkas jukerdama, iga väikse tõusu peal hakkas nõksutama. Kapoti all oli kütusefiltri täis tõmmanud ja esimene avatud tankla oli Põltsamaal. Venitasime sinnani ära, kiire remondipeatus ja startisime Tallinna poole, lootuses ülejäänud kolonnile kuskil järgi jõuda. Varsti aga nägime teeääres K0lli autot seismas ja ega teist mossemeest ei saa ju hätta jätta. Tõime talle tanklast bensiini ja edasi sõitsime kahe Mossega otse Haapsallu.

Hiiumaal sõit oli väga äge, nii palju kui ette ja taha näha oli mossede kolonn :auto
Vigursõidu tulemus on päris üllatav arvestades seda, et tokkide vahe oli umbes 1 cm laiem kui minu auto poritiivaääred. See oli ka äge kui ma külgboksi tegin ja auto kõrval keegi arutas kas 2141-l on roolivõim ka ikka :lol
Ööbimispaik oli väga äge, sinna telkimisplatsi läheks hea meelega tagasi kunagi.

Tagasisõit Haapsalust Tartu kaudu Võrru oli ka päris huvitav, GPS juhatas meid mingile mõnusale kurvilise kruusateele :) Kusjuures 2141 on iseenesest suht mugav auto, kui ma oma Opeliga pean päev otsa roolis olema jääb selg päris kangeks, Mossel olid mõnusad pehmed istmed, ainult pea oli laes koguaeg :D Kaasreisijate elu tegi huvitavaks kõige kuumemasse asendisse kinni kiilunud soojenduskraan.

Mari pildid tulevad loodetavasti täna õhtuks või homme hommikuks.

Jääme ootama siis järgmist kokkusaamist, kus olen loodetavasti rivis tagasi oma autoga (või miks mitte mõlema autoga :beer)

Üks pilt ka ikka:
Pilt
Kasutaja avatar
Kaisa
Postitusi: 27
Liitunud: 22 Juun 2011 23:08
Asukoht: Kärdla

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas Kaisa »

Minule jääb see laupäev küll väga pikaks ajaks meelde :)
Auto üle olen ka väga uhke, et ta selle sõidu ikka vastu pidas.
Ja eriti tervitaks neid, kes mulle laupäeva õhtul helistasid :)
Kasutaja avatar
smaster
Postitusi: 40
Liitunud: 20 Jaan 2010 17:54
Asukoht: Saaremaa

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas smaster »

Kaisale tervitusi ka vastaskaldalt!
Vasta