Uunikute 11. Talveralli 2012

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Uunikute 11. Talveralli 2012

Postitus Postitas stern100 »

marko kirjutas:
moskiito kirjutas:tegime selle seltsimehe i-need-for-speed-iga testi raja läbi. Peab mainima et kui võistlus on samasugune, kus tuleb mülkaid ja sügavaid lompe läbida, jään kohe kindlasti võistlusest kõrvale. Mulle on auto tervis tähtsam kui funn. Lõbutseda võib, kuid selleks ei pea alati autot lõhkuma. Paar korda jäime kinni, ühe korra tõusu peal ja teist korda lombist välja sõites. Kui poleks kaaslast kaasa saanud, istuksin vist siiani seal trassi peal kinni.

Siit järgmine viide sellele,et tegemist pole ikka päris uunikutele mõeldud üritusega.Ja nn Turisti klass või mida iganes ta ei ole siis ei tohiks seal nii või naa mingit sellist jama olla kui lihtsalt lumi välja arvata mis kuulub Talve juurde,aga kahtlased mülkad ja lombid ja jumal teab mida veel.Hea,et ei hakanud asjaga vaeva nägema.Muidu teistele osavõtjatele soovin igati edu ja eriti ikka mossemeestele :rokib
Seltsimehed, te saate praegu valesti aru. Eelkvalifikatsioon on meelega selline raske tehtud. Ega päris rada selline ole siis :D Seda peavad suutma kõik autod läbida ilusti.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Uunikute 11. Talveralli 2012

Postitus Postitas wax »

Ma lähen homme kvalifikatsiooni tegema. Vaatan kah üle selle kõigikirutud raja.
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Uunikute 11. Talveralli 2012

Postitus Postitas i-need-for-sped »

rada ei ole väga raske meile ta oli raske auto veedrustusele ja motorile aga kui pea ralli rada on normaalne siis kõik on korras
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Uunikute 11. Talveralli 2012

Postitus Postitas moskiito »

rada keeruline ei olnud kuid turisti klassile ebasobiv totaalselt. Sügavad lombid, paks jää. Need on märgusõnad sellel trassil. Korra viskas mokitsal kapotialuse vett ka täis ja päris mittu korda mõtsi et kas õlifiltri korpus jääb ikka alles. Kõigerohkem pabistasin tõusuga, mis läks suht ladusalt kuni viimase veerandini, siis hakkas masin kargama aukudes, kadus vedamine ja seal ma siis seisingi, peaaegu üleval ja samas kallakul. Kui ma poleks need-for-sped kaasa võtnud, oleksingi sinna õhtul jäänud.
aga kogemus oli suht huvitav ja meeldib kuni esimeste sügavate veelompideni. Aga tänud neile kes vahetult enne meid seal kimasid päevasel ajal. Tänu neile leitsime ka kiiremini õiged teeotsad üles :D

wax, aga siis aitad mul seda ristsõna lahendada bitte posalusta. mul osad õiged vastused on olemas, osa puudu.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Uunikute 11. Talveralli 2012

Postitus Postitas wax »

AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
27151
Postitusi: 299
Liitunud: 02 Veebr 2009 21:57
Telefon: 53416803
Asukoht: Noarootsi

Re: Uunikute 11. Talveralli 2012

Postitus Postitas 27151 »

Teeolud on ikka päris karmid :o
Punane välk
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Uunikute 11. Talveralli 2012

Postitus Postitas moskiito »

27151 kirjutas:Teeolud on ikka päris karmid :o
olid, aga siis kui mina käisin siis ei olnud need veel sellised. ju siis olin vist kolmas kes seda trassi läbis.

wax, kuidas sul selle tõusuga läks?

ah jaa, wax-i antud piltidest esimesel on veel minu puksimise jälgi näha veel. krt päris korralik augu leitsin kuhu taha kinni jääda. Lisaks tundub et ma olin vist kolmas kes seda trassi läbis sest raja olukord on tunduvalt hullemaks läinud.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Uunikute 11. Talveralli 2012

Postitus Postitas wax »

moskiito kirjutas:wax, kuidas sul selle tõusuga läks?
Tõusust läks teisel katsel üles. Samuti karjäärist väljaronimine õnnestus teisel katsel. Aga muidu lompidest ja igaltpoolt hooga karterikaitse kolinal esimese korraga läbi. :D
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Uunikute 11. Talveralli 2012

Postitus Postitas moskiito »

wax kirjutas:Aga muidu lompidest ja igaltpoolt hooga karterikaitse kolinal esimese korraga läbi. :D
see minu masinal sellel hetkel puuduski, sellepärast ka probleemid ja mured õlifiltri pärast. eile reguleerisin klappid ära ja panin kaitsme ka alla 8)
aga kas ristsõna lahendasid ka? või sõitsid lihtsalt läbi?

igatahes saatsin kirja korraldajale ära, vaatab kas aksepteerib minu sõitu või mitte. edasipidsest tema käitumisest sõltub minu arvamus tollest tegelasest.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Uunikute 11. Talveralli 2012

Postitus Postitas moskiito »

no nii, mind tunnistati kõlbulikuks rallil osalema.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta