Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Teadaanded moderaatoritelt ja adminnidelt
Suletud
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas mossejumal »

NO Kuramus,mul viskab see asi siin juba sita keema.
Wax-il on õigus,et Eesti mosseklubi on Moskvichi, Izh ja AZLK autosid omavaid huvilisi. Kalendrisse oleks võinud panna ka ilusad kohad Eestimaa loodusest, mida klubiga külastanud oleme. Ikkagi jääb ta Eesti Moskvich Klubi kalendriks ... .
Nii ta on ja Mulle meeldib see ja läheb tähtsamale kohale see kalender.
Mul ausalt öeldes viskab see krdi mõttetu sõimamine siin mingi tühise asja pärast koppa ette.
Tundub Nii et sel kodanikul sõimajal on ise mingi krdi kolhoosniku tüüpi auto,et siin kohe niimoodi sõimama kukub.PS see seltsimees võiks eesti keelt natuke õppida.
Kasutaja avatar
mosseman
Postitusi: 94
Liitunud: 04 Veebr 2009 15:50
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas mosseman »

i-need-for-sped kirjutas:
mosseman kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:mina juba pakkusin et teen aasta jooksul head klubi ja teise mosse fotod ja izh fotod ja tehke siis palun järgmises aastas normaalne kalender kus saab näha mitte aga 5 izh 412 aga üks kuu ja üks mosse või izh mudel

Jään huviga ootama. Lõin juba oma kolhoosniku põlluralli iz 2140 lowrider kleepsu kapoti mosse garaasi seinale su kalendri jaoks naela ka valmis.
ooo suur tänu sulle et valmistad juba nael uue kalendri jaoks kui sa ei teadnud mailmas pole tehtud izh 2140
Ma täitsa mõistan sind, et sul on probleeme viia kokku enda eelmine lause järgmisega, aga eks ma aitan sind ning tutvustan sulle sind ennast:
i-need-for-sped kirjutas:kirjutame parem siis fotol peab olema talu poiside kolhoznikult tehtud põlu rally jaoks izh moskvich 2140 lowrider ja kapot klepsuga :lol
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas Seenior »

Nii on see ikka,kui keegi midagi tehtud saab,leidub kohe ka virisejaid.Veel kord tänu ja edu Waxile,muidu poleks meil sedagi kalendrit ja vigisejaid jätkuks ikka!
Kasutaja avatar
TheoK
Postitusi: 238
Liitunud: 03 Veebr 2009 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas TheoK »

Võtab kogu see jutt muigele. Telli oma Moskva kalender siis, kui seal kõik nii hea on. Ehk näitab sealset aegagi.

Pange parem lukku.
Endine Super-Lux.
Kasutaja avatar
Mossematk
Postitusi: 121
Liitunud: 07 Veebr 2009 16:15
Asukoht: Tartu

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas Mossematk »

Naljakas lugemine jah...
Kalender pole ju mingi Mosse erinevate mudelite kataloog, vaid lihtsalt emotsionaalsed pildid klubiliste autodest ja on kehtiv ainult 12 kuud. Ja tubli, et Wax võttis kätte ja tegi selle ära... :beer
Aasta pärast tuleb jälle uus kalender ja hoopis teistsuguste piltidega.... :)
Moskvich 2140 SL 1985.a., IZ-412 IE 1985.a.
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas Urukoer »

jõuluhuumor :lol
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas partnermosse »

WAX ! Aplaus, suured tänud ja sügav kummardus Sulle, et selle kalendri tegemise enda peale võtsid !!! See on väikene algus piltides meie mosseklubist üldse, kus saab ka pisut suurem osa rahvast selle kalendri vaatamisest osa. See on ju esimene !!! ja väga kena kalender. Mina küll ei tea ,kas nii öelda vene ajal sellised kalendrid üldse meil Eestis olid, välja arvatud ehk tehase enda looming tutvustamaks kaupa.
Ja siiralt usun, et suurem enamus meist klubilistest on väga rahul selle kalendriga ja aastaks 2013 teeme lihtsalt veel ühe ilusa kalendri :D Sinu kaasabiga !!!
Tänud veelkord. 8)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Firestarter
Postitusi: 1
Liitunud: 09 Okt 2011 06:52

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas Firestarter »

i-need-for-sped kirjutas:miks kalendris on seitse izh autod , kolm 2140 autod , 1 401 milline ei ole original seisukorras ja ainult 1 huvitav aut o parempoolne 427 , see ei ole mosse kalender see on shit . Estis saab lihtsalt leida 401 407 408 412 427 2140 2141 normalses seisukorras ja teha head fotod kalendri jaoks , aga siin ma njaen ainult Izh autod millised ei ole tqsine Moskvich

Parem tellida Moskva mosse klubi kalender vot seal on tqsiselt huvitav kalender
Ei saa mitte vaiki olla :evil . Ei saa aru milles probleem, "Üks vene värk" kõik ju :smokin .
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas moskiito »

Firestarter kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:miks kalendris on seitse izh autod , kolm 2140 autod , 1 401 milline ei ole original seisukorras ja ainult 1 huvitav aut o parempoolne 427 , see ei ole mosse kalender see on shit . Estis saab lihtsalt leida 401 407 408 412 427 2140 2141 normalses seisukorras ja teha head fotod kalendri jaoks , aga siin ma njaen ainult Izh autod millised ei ole tqsine Moskvich

Parem tellida Moskva mosse klubi kalender vot seal on tqsiselt huvitav kalender
Ei saa mitte vaiki olla :evil . Ei saa aru milles probleem, "Üks vene värk" kõik ju :smokin .
word man :lol

mis parata kui mõnel identiteedi kriis ja ei viitsi koralikult teemat endajaoks läbi seedida.

See on "Eesti Moskvich Klubi" kalender mitte "moskovskoja" kalender. ja siin on klubiliste enda saadetud pildid mida nad tähtsaks ja armsaks peavad, kus on möödunud aasta elamustest tehtud fotod.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

mossejumal kirjutas:NO Kuramus,mul viskab see asi siin juba sita keema.
Wax-il on õigus,et Eesti mosseklubi on Moskvichi, Izh ja AZLK autosid omavaid huvilisi. Kalendrisse oleks võinud panna ka ilusad kohad Eestimaa loodusest, mida klubiga külastanud oleme. Ikkagi jääb ta Eesti Moskvich Klubi kalendriks ... .
Nii ta on ja Mulle meeldib see ja läheb tähtsamale kohale see kalender.
Mul ausalt öeldes viskab see krdi mõttetu sõimamine siin mingi tühise asja pärast koppa ette.
Tundub Nii et sel kodanikul sõimajal on ise mingi krdi kolhoosniku tüüpi auto,et siin kohe niimoodi sõimama kukub.PS see seltsimees võiks eesti keelt natuke õppida.
vaata minu auto esiteks ja vqrreldame sinu autoga ja pärast ütleme kellel on kolhoosniku auto.

mina rääkin eesti keelt nii kuidas tean , võib olla sa tuled vene forumile ja seal näitad meile oma vene keele oskusi
Suletud