Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas moskiito »

Üritus on jätkuvalt jõus, vägagi jõus. kuid selleks et saaksime teada kuhu mossed paigutada oleks vajalik teada kui palju masinaid kohale kindlalt veereb. Mina enda kombiga olen kindalt kohal. näeb teine nutune välja aga see mind ei häiri. Samas oleks hea kui rahvas, kes kohale veereb atoga, teeksite enda masinatest ülevaate auto ajaloost. see oleks informatiivseks infoks külastajatele.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas Edel »

Minu tulek selgub ilmselt viimasel hetkel.
Mida sealt "ajaloost" täpsemalt teada tahetakse?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas moskiito »

Edel kirjutas:Minu tulek selgub ilmselt viimasel hetkel.
Mida sealt "ajaloost" täpsemalt teada tahetakse?
midagi spetsiifilist pole. paned seda mida sa arvad et võid rahvaga jagada.
Mina arvan et võiks kindasti olla masina mudel ja millal toodetud. kes kuidas ja millal, see oleks juba vabatahtlik.


mis arvate, kas 10-15 masinat tuleb kokku?
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas Manks »

Tehke siis igale masinale, mis kohale jõuab ühesuguse formaadiga tutvustus. Hea kui kõik oleks samas formaadis ja ühesuguste logodega.
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
Volts
Postitusi: 35
Liitunud: 23 Juun 2011 18:49
Asukoht: Rakvere

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas Volts »

Meie oleme kohal ja kui veab, siis koos "operaator kõps´uga" 8)

Pilt
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas moskiito »

Manks kirjutas:Tehke siis igale masinale, mis kohale jõuab ühesuguse formaadiga tutvustus. Hea kui kõik oleks samas formaadis ja ühesuguste logodega.
mis sellel nii keerulist on.
auto omanik
mudel
väljalaske aasta
ajalugu (kes? kus? millal?) kui ei tea mineviku, pole midagi katki, aga esimesed kolm oleks hea kui oleks olemas. muidu rahvas vahib ja essugi aru ei saa.
logo mõte on väga hea, siis võiks igaüks kes kohale veereb saata mulle enne 5-dat septembrit enda auto ülevaate, prindin need mosseklubi logoga välja. oleks hea kui saadetaks mulle mailile, sealt mul mugavam asja välja noppida.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas M410 »

Pikaaegse lohetamise lõpetamise tulemusena sain sinise "raketi" ka lõpuks sõidukonditsiooni.
Nii et kui mul teda vahepeal käest ära ei rabata(senimaani pole see konkreetne autoostu huviline veel väga sügelema hakanud), siis üritaks enda pländuga ka kohale veereda.
Et vaataks näod üle, kes kohal on ja samas ehk õnnestub mul ka sellele preili (või proua ?) Kõpsi või Kõpsu oranži ametiautot ka lähemalt uurida.
Kasutaja avatar
Volts
Postitusi: 35
Liitunud: 23 Juun 2011 18:49
Asukoht: Rakvere

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas Volts »

Kindlasti näeme, olen juba reede õhtul sealkandis sõbra juures :beer
Kasutaja avatar
Mossematk
Postitusi: 121
Liitunud: 07 Veebr 2009 16:15
Asukoht: Tartu

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas Mossematk »

Meil on samuti plaanis kindlasti osaleda... :beer
Moskvich 2140 SL 1985.a., IZ-412 IE 1985.a.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas moskiito »

panen siia juurde nende poolt saadetud ajakava, see on küll mustand, kuid annab aimu mis seal toimuma hakkab.

VANAVANEMATE PÄEV MAANTEEMUUSEUMIS
10. september kl 12-15

PÄEVAKAVA
12-13 Tasuta ekskursioonid ajaloolises teeruumis. Tee kulgeb muinasajast tänapäeva, teele satuvad tegelased mitmest ajastust.
13.00 Moskvitšide paraad: saabumine ja paigutamine. Autojuhte kuulavad üle Võru miilitsad. Masinate tutvustus, testid jne.
14. Tartu väitlusklubi näidisdebatt
14.30 konnade hüppevõistlus
14-15 Ekskursioonid Mosseklubi liikmetele (vajadusel 2 giidiga)
12-15 laat

Külalisi võõrustavad miilits Sveta ning tema ametivennad Võrust
Kõik ümberkaudsed kauplejad on oodatud LAADAPÄEVALE (eelregistreerimine 5186684)
Soovijad sõidutab kohale unikaalne Saurer buss. Buss väljub Põlva kaubamaja tagant parklast kell 11.20. Bussi lugu jutustab Einari Jaanus. Buss tagasi Põlvasse kell 15.30 Bussipilet 1,6€/1€
Osavõtt eelregistreerimisega ja muuseumipiletiga!

NB! Palun rahvas, kes kohale tuleb, tehke enda masinast lühiülevaade (mark, Väljalaske aasta, omanik, ajalugu-nii palju kui raatsite külastajatele jagada) ja ärge jätke seda viimasele minutile. Enne 5 septembrit sooviks saada need kätte et jõuaksin neid välja printida, hea kui saadaksite neid e-mailile (etckniht@gmail.com)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta