Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
A.Nurs
Postitusi: 3
Liitunud: 05 Sept 2011 22:33

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas A.Nurs »

Tervitused!
Ma ei tea, kas Teil sellele üritusele on tulemas ka Moskvich Liiga masinaid, kuid kui ma oma asjad kõik korda saan, siis oleksin tulemas.
Hiiumaalt küll pikk tee, kuid ehk jõuan kohale :D
Tegu on autoga, mis kunagi kuulus Jüri Roost´ile ja peaks olema suht esimesi Moskvich Liiga autosi. Minu käsutuses on olnud see auto 2008 aastast ja peale väga karmi kohtlemist uuesti ülesehitatud ning auga pensionil.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 326
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas Sten »

A.Nurs kirjutas:Tervitused!
Hiiumaalt küll pikk tee, kuid ehk jõuan kohale :D


Minu käsutuses on olnud see auto 2008 aastast ja peale väga karmi kohtlemist uuesti ülesehitatud ning auga pensionil.

Edu!!!

:beer :auto :hail
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas moskiito »

teade kõigile kes tulevad: Koguneme Ihamaru ristis enne 12.45-te, pärast seda läheb kolonn liikuma, tartu poolt tulijad saavad sinna kõige lihtsamalt mööda vana võru maanteed sõites.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
riinu10
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Juul 2011 09:14

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas riinu10 »

Manks kirjutas:
riinu10 kirjutas:Märgin Moskiito poolt postitatud kavale lisaks, et kuigi viimane lause ütleb, et sissepääs muuseumipiletiga, siis Moskvitšide paraadil osalejaile loomulikult piletitasu ei ole. Nii et sõbrad kaasa ja muuseumi poole ajama.

Kohtumiseni Varbusel!


Riinu
Eesti Maanteemuuseumi programmijuht
Kas kondimootori ja ettearvamatu sõidustiiliga mossejuht võib ka oma mossega osa võtta?

Pilt
Absoluutselt on oodatud!

Riinu
riinu10
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Juul 2011 09:14

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas riinu10 »

A.Nurs kirjutas:Tervitused!
Ma ei tea, kas Teil sellele üritusele on tulemas ka Moskvich Liiga masinaid, kuid kui ma oma asjad kõik korda saan, siis oleksin tulemas.
Hiiumaalt küll pikk tee, kuid ehk jõuan kohale :D
Tegu on autoga, mis kunagi kuulus Jüri Roost´ile ja peaks olema suht esimesi Moskvich Liiga autosi. Minu käsutuses on olnud see auto 2008 aastast ja peale väga karmi kohtlemist uuesti ülesehitatud ning auga pensionil.
Moskvich liiga lehele sai ürituse info riputet küll, keegi sealt minuga otsekontakti võtnud ei ole, aga igal juhul on oodatud ka mosseliiga masinad. Seda enam, et tegu lausa "meretaguse" asjaga.
Kasutaja avatar
A.Nurs
Postitusi: 3
Liitunud: 05 Sept 2011 22:33

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas A.Nurs »

riinu10 kirjutas:Moskvich liiga lehele sai ürituse info riputet küll, keegi sealt minuga otsekontakti võtnud ei ole
Kahjuks Moskvich Liiga foorum ja ka liiga ise suht varjusurmas...üritame elu taas üles puhuda, kuid head ideed otsas :(

Igatahes järjest enam tundub, et oleme tulemas vähemalt ühe autoga siit.
riinu10
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Juul 2011 09:14

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas riinu10 »

A.Nurs kirjutas:
Kahjuks Moskvich Liiga foorum ja ka liiga ise suht varjusurmas...üritame elu taas üles puhuda, kuid head ideed otsas :(

Igatahes järjest enam tundub, et oleme tulemas vähemalt ühe autoga siit.
Seda enam on vaja Moskvichide lippu kõrgel hoida. Vanavanemate päeval osalemine oleks ilmselt hea võimalus taas ennast märgatavaks teha. Pressi huvi on ürituse vastu olnud päris arvestatav, Maaleht soovib teha fotogaleriid ning Vigurivända ürituse raames (mis toimub muuseumis samal hommikul) on kohal ka noorte TV, kes võib samuti soovida mõnd intervjuud. Mosseomanikele on plaanis ka meeleolukad ning teemakohased võistlused. Loomulikult ei jää parimad ka auhindadeta.

Lisan veel ka sellise info - täna hommikul kontakteerus minuga üks naisterahvas Harjumaalt, kel on kodus tuliuus (pakendis ja puha) Moskvich 401 klaasikomplekt. Juhul, kui keegi on klaasidest huvitatud, siis siin on tema kontakttelefon: 51922314

Kohtumiseni laupäeval!
Kasutaja avatar
A.Nurs
Postitusi: 3
Liitunud: 05 Sept 2011 22:33

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas A.Nurs »

Lisaks siia väikse teemavälise märkuse. Täna võttis minuga ühendust üks vanahärra ja andis teada, et tema tahab enda kuuri tühjaks teha, kuid seal kuuris on palju mosse juppe...käisin tõin kärutäie juppe ära, kuid jätsin sinna endale mittevajalikud osad. Seega, kui keegi soovib saada 407 esiporitiibasi ja tagaluuki ning uut nukka ja kolbe kooos rõngastega (osad uued ja osad vähe kasutatud), siis võtke minuga ühendust 56 630505 või argo@almaracing.org ja ma saan need sealt ära tuua (kolvid ja nuka võin ka sellele üritusele kaasa võtta).
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 326
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas Sten »

Olen tulemas.

Kas peab registreerima ka riinu10 e-mailile vms?
RaulK
Postitusi: 14
Liitunud: 17 Okt 2010 23:12
Asukoht: Elva
Kontakt:

Re: Eesti Maanteemuuseum kutsub Moskvitše külla!

Postitus Postitas RaulK »

Ka Elvast 2140 Scary Orange on tulemas.Kui on Tartust minejaid siis võiks ka Tartu kaudu sõita ja kellegile sappa võtta?
Vasta