AZLK 2140 1979 easyrider

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Suletud
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas MAZ »

easyrider kirjutas:
ivorturb12 kirjutas:Minugi vanemad ja sugulased ning samuti ka sõbrad ei mõista miks ma endale taas mosse soetasin,aind 1inimene oli selle poolt(ristiisa) kes aitab mind väga palju :)
Muidu väga kena mosse sul,ja kelgukoertes nägin ka seda :P
Hoia ja hoolda teda :)
Äitäh! Eks see mossemehe elu ongi selline, et keegi ei saa ta teguviisist aru. :lol
Ma luban, et hoian teda hästi, selles võid kindel olla! :)
Mul sama teema, kui esimse mosse ostsin siis sain ikka oma jagu kodus sõimata,et sa krt
pidid ikka selle mosse ostma :evil :evil ,kas bemm ei sobinud? Aga nüüd on kõik ära harjunud sellega pole
enam sõnagi lausutud :smokin , M408 on saanud meie perekonna püsiv liige!
Ilmselt on aru saadud,et minu tahtmine on suurem kui, mis tahes eelarvamused!
Jõudu ja edu M2140ga!
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas easyrider »

MAZ kirjutas:
easyrider kirjutas:
ivorturb12 kirjutas:Minugi vanemad ja sugulased ning samuti ka sõbrad ei mõista miks ma endale taas mosse soetasin,aind 1inimene oli selle poolt(ristiisa) kes aitab mind väga palju :)
Muidu väga kena mosse sul,ja kelgukoertes nägin ka seda :P
Hoia ja hoolda teda :)
Äitäh! Eks see mossemehe elu ongi selline, et keegi ei saa ta teguviisist aru. :lol
Ma luban, et hoian teda hästi, selles võid kindel olla! :)
Mul sama teema, kui esimse mosse ostsin siis sain ikka oma jagu kodus sõimata,et sa krt
pidid ikka selle mosse ostma :evil :evil ,kas bemm ei sobinud? Aga nüüd on kõik ära harjunud sellega pole
enam sõnagi lausutud :smokin , M408 on saanud meie perekonna püsiv liige!
Ilmselt on aru saadud,et minu tahtmine on suurem kui, mis tahes eelarvamused!
Jõudu ja edu M2140ga!
Mul täpipealt sama! Mulle püüti ka selgeks teha, et bemm on parem! On vast kokkusattumus! Aga nüüd toob Mosse kõigil näole naeratuse! :D
Igatahes ma teen kõik, et ajalugu säilitada. Ma loobusin turvalise bemmi ostust, et päästa tükike meie ajalugu. Nende eelarvamustega on nii, et kõik püüdlevad parema poole, kuid samas unustavad vana ja kui siiski meelest ei lähe, on mingi kõver arvamus olemas. Aga lugu on nii, et paarikümne aasta pärast on Mossed rariteedid ja siis vingutakse, et krt, oleks vist pidanud ikkagi odava Mosse ostma... :lol Igatahes oleme meie, mossemehed, need, kes kunagi hiljem naeravad! :D
Mosse on investeering tulevikku!
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas MAZ »

Hästi öeldud :smokin ma hoian ka oma mossesid mitte küll nüüd eesmärgil mega kasumit saada aastate pärast,
küll sellepärast,et ju olen astunud sellesse seltskonda kelle jaoks auto on enamat kui lihtsalt tarbe ese või igapäevane sõiduvahend. Võin öelda,et ameerikas on see tavaline,et lisaks uuele linnamaasturile Grand Cherokee või Dodge RAM seisab garaazis mõni vana Buick Roadmaster,Ford Thundebird, Packard Clipper jt.
Sellepärast usun,et tulevikus tõuseb ka Mossede maine kõrgemale, kui ta seni olnud on.
Võrdluseks või tuua,et omal ajal oli ka Ford Fairliner ja Thundebird,Mustang massiautod aga nüüd on mõne korraiku auto müügihind selline,et võtab imestama,et kunagi olid nad lihtsalt rahva autod kaugel minevikus!
Just vähesus tänapäeval teeb nad hinnaliseks. Usun,et meilgi pole see päev enam kaugel,kus
mosse hakkab samamoodi pilku püüdma nagu seda teeb miski ameerika maa masin.
:hail Elagu Mossed :hail
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas easyrider »

Sina sõnastasid selle mõtte veelgi paremini. Tegelikult mu mõte oli see, et tulevikus on Mossedel kõrge hind, kuid ma ei müü sellest hoolimata oma kullakallist Mosset. Tegelikult aastate pärast oleks mul just palju keerukam müüa, sest Mosse on siis juba kauaaegne pereiige ja... no kuidas müüa näiteks oma õde või venda?
Ameerika autode koha pealt on sul 100% õigus, eks Mossegi ole vene muskelauto, mis garaažis ilutseb. :D
Jah, meie sarnasus teiste inimestega on see, et me mõistame Mossede väärtust, kuid vahe on selles, et meie saime sellest juba varem aru! :D
Pilt
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas easyrider »

Nonii, Mosse puhkab nüüd suvila garaažis. Aga ega sõit sinna ei sujunud küll libedalt. Eile jõudsin Kesklinna servas "viltuse" Metodisti kiriku juurde foori taha ja... Loobus töötamast. Kuidagimoodi sain õnneks minema ja tühikäigu ajal oli väljasuremiseoht, kuid sai üle ootuste kiiresti hakkama ära toimetamisega. Ilmselt hiljemalt kevade hakul vaatan kõik põhjalikult üle. Arvatavasti on paak igast paska täis ja ummistab karpat. Seniks olen siis jalamees.
Ahjaa, pesin Mosse kolmekordselt üle, sest tükk aega oli sihuke s*takiht seljas, et hoia ja keela... :D
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas A.Roosenberg »

täitsa kompu mosse on :)
tahtsin isegi seda kunagi osta, kuid siis ei jätkunud raha selle jaoks ja vanemad ei andnud laenu ka selle jaoks .
nägin seda kelgukoertes ka ja vaatasin lausa kordust ka, sest see oli ikka BIG WOW minu jaoks, kui mosse telekas oli :D
usun, et see väärikas mosse sai headesse kätesse, kust ta ka tuli :P
"2140"
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas easyrider »

A.Roosenberg kirjutas:täitsa kompu mosse on :)
tahtsin isegi seda kunagi osta, kuid siis ei jätkunud raha selle jaoks ja vanemad ei andnud laenu ka selle jaoks .
nägin seda kelgukoertes ka ja vaatasin lausa kordust ka, sest see oli ikka BIG WOW minu jaoks, kui mosse telekas oli :D
usun, et see väärikas mosse sai headesse kätesse, kust ta ka tuli :P
Suur-suur tänu kiidusõnade eest! :)
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas easyrider »

Nii, see pole kõik. Ma võtsin vaevaks teha ka selle hooaja nn lõpuvideo. Filmisin sõitu kodust kuni rikkeni. Mingil x põhjusel lõpetas kaamera filmimise sel hetkel, kui auto otsad andis. ???

1. osa
2. osa
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas MAZ »

Oh sa jälle midagi huvitavat vaadata:
Vähemalt on ajastukohast muusikat esimsese videos kuulda see mulle meeldis :beer
vidoe nurk võiks teine olla masina hääle oli ka kuulda vahest aga no alati saad parema video teha,
sellepärast ma annan mõned soovitused ;) :

Siin mõned minu lemmik videod mida saaksid järgmise video(de) tegemisel kasutada
http://www.youtube.com/watch?v=AViKKXLg5jM
Siin on hea see,et kaamera on kinni fikseeritud näha on ka sisemus ja vaade autost hea, muusikat
pole aga packardi V8 hääl on :hail selle eest võimas-.
http://www.youtube.com/watch?v=VN8zNYVp ... re=related
Selle juures on hea,et enne lõppu kuuleb autos ajaloolist 50.date muusikat, kvaliteet
videol mitte kõige parem. Tundub olema miski kaasaskantav Jukebox :D vot see on asi
mida igapäev ei näe :D

Edu järgmise videoga :smokin
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Varblane
Postitusi: 153
Liitunud: 01 Apr 2009 01:36
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1979 easyrider

Postitus Postitas Varblane »

Tõesti oli hea seda videot vaadata, muusikamaitse on.... huvitav. :D

Enda lemmik sisevaatega video: http://www.youtube.com/watch?v=JgftGGkJO60
Gardaan,keneraator,garba,tüüs,garter........
Suletud