Arutlus: Suvepäevad 2010

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas M410 »

wex1 kirjutas:Vabandan ette, kui on väga nõme ja rumal idee.

Aga kuna on masu aeg , siis võiksid nt. mosserahvas tutvust teha lada meestega ehk teha mingid ühised suvepäevad? :uhoh
Väärt idee minu arust. Nõuka-aegsed tavainimese autod mõlemad.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Neeme »

Kõik oleneb sellest, kui palju inimesi kokku tuleb. Kui tuleb 20 Mosset ja vähemalt samapalju Sikse, siis on see ikka üks paras ports masinaid. Pealekauba Mossed-Siksid segamini ei ole see, kui ainult ühed kindlad margid. Segamini vaadatakse, et näe, kusagil on põllumajandusnäitus toimumas. See on minu isiklik arvamus.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

wex1 kirjutas:Vabandan ette, kui on väga nõme ja rumal idee.

Aga kuna on masu aeg , siis võiksid nt. mosserahvas tutvust teha lada meestega ehk teha mingid ühised suvepäevad? :uhoh
idee ei ole rumal, aga see on tuleviku teema.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas wolfe »

Mina pooldaks ikkagi puhtatõulist üritust , tulgu või 10 autot ..... aga ma usun et mosse usku rahval on suvel aeg kokku saada :auto
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
Mossematk
Postitusi: 121
Liitunud: 07 Veebr 2009 16:15
Asukoht: Tartu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Mossematk »

Kui on Mossede Suvepäevad, siis peaks seal osalema kindlasti ainult Mossed... :auto
Lõuna-Eesti oleks kindlasti väga hea koht selle ürituse läbiviimiseks.
Seal põnevad teed ja palju huvitavaid kohti, mida vaadata... :)
Moskvich 2140 SL 1985.a., IZ-412 IE 1985.a.
Kasutaja avatar
mosse911
Postitusi: 39
Liitunud: 29 Mai 2009 22:30

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas mosse911 »

Kohtusin tööalasel üritusel Ladaklubi auliikme arvi100-ga ja rääkisin talle wex1 ideest ning tema meelest oleks ka väga tervitatav Lada- ja Mosseklubi ühisüritus. Ta lubas idee edastada ka Ladaklubi juhatusele.Siiski Mosseklubi suvepäevad võiks ju eraldi üritus olla , aga Ladaklubiga võiks ühisüritus siiski toimuda, on meil ju kõigil huvi NLiidu aegse tehnika vastu.
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas vootele »

Kindlasti oleks ka tulija. Olgu või lõuna-Eesti, sest niikuinii on plaanis suvel veidi mööda Eestimaad ringi kruisida.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas wolfe »

Võiks ju vabalt teha NL aegsete masinate ühise ürituse , olgu siis mosu , lada , volga või hoopis gaz53 :auto . Ma ei tea kuidas teile see idee paistab aga ma arvan et tuleks tore ja huvitav üritus :D
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

praeguseks on areng edasi liikunud ja täna sain ka esimese kondikava kokku. põhiteema on "kuuritsapüük" ja "vatamisväärsused" ehk siis üritame võimalikult sisukalt reisida mööda lõunaeestit.

mis puutub ladade ja mossede ühisüritust, siis see oleks juba mastaabsem ning ei piirduks 20-30 masinaga, sinna tuleb kohe kindlasti oma 50 isendit siis kohale. Mul on tegelt isegi koht olemas kus sellist hordu ära mahutada sootsalt ööseks, aga see juba teine teema.

Igatahes, ärme kohe hammusta suud lõhki suure tükkiga, alustame vaikselt, õppime mida paremaks teha, kuidas asju paremini organiseerida ning siis edasi liikuda. Mul see ikkagi alles elu teine korradlamine suurema ürituse raames.

Välja loodan üritust kuulutada hiljemalt aprilli keskpaigaks, kuupäev ja kogunemise koht ning muu taoline. edaspidi täiustame kavaga (jah seekord tuleb selline asi ka sisse millest üritame ilusti kinni ka pidada).

lugupidamisega moskiito
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 328
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Sten »

Ootame huviga. :)
Vasta