AZLK 2140 (1979/1986) ja MZMA 408 elite (1967) viirusboy

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

27151 kirjutas:Tulen ma täna kaupsist välja ja näen, et Rebane oma mossega kaupsi ees. Lähen kõnnin auto taha, Rebane koos blondiiniga ametis. Koputasin rusikaga vastu luuki. Mõlemad vaatavad üllatunud näoga taha, minu üllatuseks polnuki autos Rebane. :D Ei jäänud mul muud üle, kui lehvitada ja rahulikult edasi kõndida. :kill Neile jäi vist arusaamatuks kes ma olin. Igatahes autoga nad sealt siis ära sõitsid.
Tervita Marti minu poolt(endine klassivend) :beer
Sellepärast ma eriti ei tahagi oma autot laenutada. Mine tea mis juhtuda võib. :D Tervitused edasi antud. :)

SL sai põrandale hoopis mistra ja selle peale tuleb originaalvaip. Muud polnud käepärast. Ja mis puutub toonklaasi, siis see saigi sealt maha kistud ja asemele läks hoopis tumedam. Tagaklaas läheb ka vist homme toonimisse, vaatab, kuidas toonijaga kokkuleppele jõuan.
Pilt

Pilt

Endiselt on hirmsasti vaja küljeliiste ja SL kirjasid!
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas MAZ »

See küll minu tähelepanek aga kaugeltki kõigil SL-del neid liiste polnud. Olen 2-3 autot näinud, millel tehasest pole liiste paigaldatud.
Samas liistud teevad auto natuke rohkem silmapaistvamaks.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

MAZ kirjutas:See küll minu tähelepanek aga kaugeltki kõigil SL-del neid liiste polnud. Olen 2-3 autot näinud, millel tehasest pole liiste paigaldatud.
Samas liistud teevad auto natuke rohkem silmapaistvamaks.
Vat ma ei oska su väidet kinnitada, aga ma ise tahaks küll et mu SL kannaks ikka liiste. Mis SL see ilma liistudeta on?
Täna mökerdasin värviga. Ukselinkidega läksin veidi nihu, vale asja värvisin ära, aga savi. Lõpptulemus tuli vähemalt minuarust ikka megailus. Oleks vaid need liistud küljes. :help
Alustasin siis sedasi. Krt, tuul puhus päris võimsalt. Enamus värvi läks kuhugi mujale :D
Pilt

Natukese aja pärast oli juba sedasi.
Pilt

Siis tekkis üks hea idee.
Pilt

Välja nägi see sedasi. Minuarust on päris ilus.
Pilt

Ja peale uste koostamist ja pesemist nägi auto üks külg välja päris ilus. Värvi said ka tagumised tuulutusrestid.
Pilt

Sõbra arvates pidi räigelt tuus olema see kitsas nikkelliist kahe klaasi vahel.
Pilt
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Pildiseeria jätkub. Tooks nüüd väiksed võrdlused, milline oli auto ostes ja milline praegu.
Pilt
Pilt

Pilt
Pilt

Nüüd on jäänud veel pidurid üle käia, laepolster paigaldada ja esi-tagaklaas vahetada ja natuke värvkatet kohendada.. Siis võiks vast ülevaatust juba proovida.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas Urukoer »

no ma ei tea aga ei sobi need veljed mossele. :P
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Urukoer kirjutas:no ma ei tea aga ei sobi need veljed mossele. :P
Need on kuidagi harjumatud jah. Aga hetkel pole etemaid võtta. :)
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas Urukoer »

mis nad muidu mõõdult on? 14?
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Urukoer kirjutas:mis nad muidu mõõdult on? 14?
15" Ford Probe 89 aasta originaalid. Rehv on 195/55. Auguvahe 114,3. Paigaldamisel vaja pikemaid polte ja 10mm flantse. Rohkem ei tea öelda.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas mario »

kui leiad mossele õigemad rattad, siis need kuldsed olen nõus oma Mazdale soetama :P :P
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Pilt

Pilt

Ja kuradi punasel sulas ampermeeter jälle ära. Mis variante on, mis seda põhjustaks? Viimati sulas 2011 aasta suvel, siis oli probleemiks pooltühi ca 70-80Ah aku. Praeguse kohta ei oska midagi öelda enam.

SL liistud on ka veel leidmatta. :waah
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Vasta