AZLK 2140 (1979/1986) ja MZMA 408 elite (1967) viirusboy

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas sass »

Vildi asemel võid midagi muud ka panna, igasuguseid müramatte on olemas, igas hinnaklassis... Üldiselt pöhi värvitakse + rooste ennetamiseks tehakse kas ML-iga üle või muu taolise ainega. Sõltuvalt siis sellest, kuidas paigaldad heliisolatsiooni vaiba alla, tuleb ka vaadata, mis rooste ennetamiseks kasutada... Kui üldse kasutada.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

sass kirjutas:Vildi asemel võid midagi muud ka panna, igasuguseid müramatte on olemas, igas hinnaklassis... Üldiselt pöhi värvitakse + rooste ennetamiseks tehakse kas ML-iga üle või muu taolise ainega. Sõltuvalt siis sellest, kuidas paigaldad heliisolatsiooni vaiba alla, tuleb ka vaadata, mis rooste ennetamiseks kasutada... Kui üldse kasutada.
Põhi ei ole õnneks roostes, vaid mingi õli ja pigiseguga vms üle tehtud. Ja see kleepub. Seega ei tahakski midagi otse põrandale panna vaid millegiga üle katta, ja siis vildid ja asjad.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas moskiito »

viirusboy kirjutas: Küsimus, kas keegi teab, kas SL tulede/suuna/kojameeste lüliti lahti ka käib? Oleks vaja kojameeste kang ära vahetada.
ikka käib lahti, käed ei tohi väriseda seega päast joomingut mitte sellist tööd teha :D muidu kokkupaneku aeg pikkeneb kordades.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

moskiito kirjutas:
viirusboy kirjutas: Küsimus, kas keegi teab, kas SL tulede/suuna/kojameeste lüliti lahti ka käib? Oleks vaja kojameeste kang ära vahetada.
ikka käib lahti, käed ei tohi väriseda seega päast joomingut mitte sellist tööd teha :D muidu kokkupaneku aeg pikkeneb kordades.
Seega nädalavahetuse töö see ei ole, nagu ma aru saan. Aga ehk annad mingeid vihjeid, kust otsast alustada?
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas sass »

Kas seda vana õli ja pigimõksi sealt põrandalt ära ei taha võtta? Sõltub muidugi, mis kokku on keeratud, aga on olnud selliseid juhuseid, kus see vana õli ja pigi on pigem kahjuks seal, kui kasuks. Kui ei taha, siis pane vilt peale ja siis vaip. :)
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 639
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas Seenior »

Õlitatud põranda katteks on kasutatud ka plastikust harjaspõrandavaipa(kunagi Polümeer tootis,praeguse saadavuse kohta ei oska küll midagi öelda,aga kindlasti analooge leidub),pandi põrandale harjased alla poole ja selle peale muud vaibad-matid.
Kasutaja avatar
Lauri-L
Postitusi: 362
Liitunud: 07 Jaan 2013 19:13
Telefon: 53707925
Asukoht: Rakvere

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas Lauri-L »

Enamik ehitus poode müüvad neid harjasmatte.
Kiire google otsing andis tulemuseks - http://www.bauhof.ee/p/harjasmatt-rulli ... 15m/485924
Iž 2715 1988 / Volvo S40 / Mitsubishi Pajero 1990
Soodsad keevitus tööd Rakveres.
53707925 - Lauri
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Mattide alla läheb esialgu vilt. Vahetusse läheb laepolster, esiklaas ja tagaklaas. Tihendid tulevad liistusooneta.
Pilt

Pilt

Esiosas sai stange ja tuled veidi värskendust. Numbrid lähevad pulbervärvimisse.
Pilt

Matid on ka vist kõik olemas. Osasid pidin mööda keldrit taga otsima.
Pilt

Ja need stanged on üle jäänud. Annaks kellegile meelsasti ära. Vastu tahaks saada liisturingi ja kirjasid.
Pilt

Homne päev peaks siis ette nägema uue laepolstri paigaldamist, salongi põranda koostamist. Kui viitsin poes käia, saab tagauksed ka üleni toonitud. Lisaks uurin, mis võimalused on Haapsalus tagaklaasi toonimise suhtes. Tagaistmed tuleb ka kuidagi puhtaks saada.
Ja nii nad mul hetkel seisavad.
Pilt

Pilt

Pilt
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas MAZ »

Ma kaotaks selle ühe toonklaasi ka ära ja oleks väga kena auto!
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
27151
Postitusi: 299
Liitunud: 02 Veebr 2009 21:57
Telefon: 53416803
Asukoht: Noarootsi

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas 27151 »

Tulen ma täna kaupsist välja ja näen, et Rebane oma mossega kaupsi ees. Lähen kõnnin auto taha, Rebane koos blondiiniga ametis. Koputasin rusikaga vastu luuki. Mõlemad vaatavad üllatunud näoga taha, minu üllatuseks polnuki autos Rebane. :D Ei jäänud mul muud üle, kui lehvitada ja rahulikult edasi kõndida. :kill Neile jäi vist arusaamatuks kes ma olin. Igatahes autoga nad sealt siis ära sõitsid.
Tervita Marti minu poolt(endine klassivend) :beer
Punane välk
Vasta