IZ 412 1975 Jartmok

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas mossejumal »

Ma tean juba,mis töö matistamine on,endalgi käsil :D
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

Tänaseks päevaks on kõik välised (loe eemaldatavad) detailid matistatud ja iga väiksembi pilu sai tehtud. Jama on see, et venelane tegi pleki ( need kohad mis silmale näha kohe pole) nii, et iga cm tahant on kas lohk kõi küngas, see sööbki närve.
Muidu on kõik hästi, tänane päev näeb välja sellisena, et ette saab võetud masin ise. Ehk õohtul kirjutan miskit rohkem.


Mossejumal, kui sa plekke matistad siis küsiks, et kas rooste juba täielikult eemaldatud kuna teed värvimiseks ettevalmistusi?
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas mossejumal »

jartmok kirjutas:Tänaseks päevaks on kõik välised (loe eemaldatavad) detailid matistatud ja iga väiksembi pilu sai tehtud. Jama on see, et venelane tegi pleki ( need kohad mis silmale näha kohe pole) nii, et iga cm tahant on kas lohk kõi küngas, see sööbki närve.
Muidu on kõik hästi, tänane päev näeb välja sellisena, et ette saab võetud masin ise. Ehk õohtul kirjutan miskit rohkem.


Mossejumal, kui sa plekke matistad siis küsiks, et kas rooste juba täielikult eemaldatud kuna teed värvimiseks ettevalmistusi?
Oleneb kuidas võtta? Natuke vaja eemaldada roostet,varsti hakkan pahteldama krunt vaja veel põhja alla panna :D igatahes,mina oma teemat enne ei arenda kui auto valmis,sest meil siin on mõned kriitikud,see on minu arvamus :)
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

Kriitika tuleb kasuks, usus mind!
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

Õhtust.

Nii, lõpuks ometi olen oma nühkimistega jõudnud autoni. Täna tegin algust siis tagumistest plekkidest ja pagastnikuluugi ümbrisest. Jama on see et jalad on mudased kui teed, sulavesi on maa nn sooks muutnud. Kui juba jutuks läks siis vb avaneb lootus endale lähiaastateks korralik garaaž saada. Suuruselt siis selline kuhu ikka kaubikud ka sisse mahuvad, seniks elame ja näeme.
Kui alguses rääkisin siin, et tahaks suveks valmis saada siis aina rohkem ma kahtlen selles. Alguses tundus lihtne, matistad kiirelt ära ja samma samault edasi. Sähh sulle, asjad on ikka palju aeganõudvamad, arvestades seda, et mootor vaja ka veel ette võtta. Endale ütlen ikka, vähem tuleb nuriseda ja rohkem tööd teha. Seoses kooli lõpetamisega tekib mõne nädala pärast veelgi rohkem aega tegelemsieks. Kokkuvõttes tuli väga segane ja raskesti mõistetav jutt kuid rahustame end jällegist piltidega. :)

Seda pilti vaadates tundub muu töö olevat tühine kunas värv peedeldab ja läigib kenasti. Enda kaitseks ütlev vaid, et tahtsin algusest peale teist värvi ja teiseks üldine värvi korrasolek oli kehva.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Järgmise korrani Härrased. Ilmad on soojad, ajage mossed kurjaks :D
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1582
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas partnermosse »

Iga kord vaatan pilte ja sõna otseses mõttes imetlen, millise põhjalikusega sa oma mosset teed(mõtlen samas kaasa,et mida võiksid veel teha, aga iga kord juhtub nii,et oled juba selle ära teinud või tegemas ehk 1 sammu võrra minu mõttelennust ees) Väga 5+ töö !!! Hoian pöialt Sinu ettevõtmistes.
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
tafi
Postitusi: 278
Liitunud: 13 Okt 2009 19:26

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas tafi »

Oleksid võinud veljed ka liivapritsi viia ja korraliku värvi peale tulistada ;)
Tel 55627664
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

tafi kirjutas:Oleksid võinud veljed ka liivapritsi viia ja korraliku värvi peale tulistada ;)
VJah velgedel sai siis mõeldud kui sildasi värvisin. Otsustasi, et veljed värvin viimasena ja valgeks. Sellepärast,et vaja veel autot vedada ja uued kummid soetada jne. Ühesõnaga rattad võtan viimasena ette,e t säiliksid.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas jartmok »

partnermosse kirjutas:Iga kord vaatan pilte ja sõna otseses mõttes imetlen, millise põhjalikusega sa oma mosset teed(mõtlen samas kaasa,et mida võiksid veel teha, aga iga kord juhtub nii,et oled juba selle ära teinud või tegemas ehk 1 sammu võrra minu mõttelennust ees) Väga 5+ töö !!! Hoian pöialt Sinu ettevõtmistes.
Sellised sõnad toovad muidugi innustust juurde. Tore kuulda kui mu töö on meeltmõõda. Nüüs tagasi vaadataes (see mu esimene projekt ju) oleks vb püüdnud veelgi korralikumalt teha mõned asjad. Peagi, uue preojekti käigus saan seda teha.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: IZ 412 1975 Jartmok

Postitus Postitas sass »

Ma ei ole välja lugenud kuskilt, kas auto jääb originaaliks vöi mitte? Ilmselt küll tulevikujutt rohkem, aga kui mitte, siis laiendatud originaalvelgede peale pole möelnud? Isiklikult mulle meeldivad laiendatud veljed väga, sellepärast küsin.
Vasta