MZMA 401 1955 Lepik

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Mul lagedat põldu küll. Paneks autod ritta ja las mädanevad..... :D Huvilised peksavad aknad sisse ja krudivad juppe maha jne.... Igati mõistlik..... :lol
Mul kahjuks pole isegi endal äriideed,et kuidas oma Mossed varju alla saaks..... pean veel nuputama.
Mul käib siin päris usin autode mädandamine.... varsti olen meister valmis. :D Hakkan koolitusi läbi viima,et mida teha,et auto kõige kiiremini hävineks. Ja eks ju ka varjupaigas tapetakse..... ime siis et mõni auto hävineb. Laseme siis vanaviisi edasi. :) Aga tänud nõuande eest!
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Lepik »

Peaaegu oleks unustanud,väike võlg ka vanast aastast, sorry! Tänud kõigile asjaliku kriitika ja nõuannete eest jaTarmo-400,asi selge,mida see juhtmejupp seal geneka peal teeb,leidsin ka el. skeemi ,samuti Partnermossele -tänks, mosse raamatute tellimise eest,raamatud käes.
Lepik.
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Lepik »

Selliste külmade ilmadega endal nagu garaazi asja ei ole, aga pakane ja lumi teevad kenasti järgmisele masinale uut väliskuju disaini.

Pilt
Viimati muutis Lepik, 03 Dets 2017 19:41, muudetud 1 kord kokku.
13piisab
Postitusi: 91
Liitunud: 13 Okt 2013 09:11
Telefon: 5226961
Asukoht: Saku-Laagri-Tallinn

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas 13piisab »

jäi silma ja Sul äkki huvi ("2 komplekti" on tegelikult siiski "1 masina jagu"):
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=54313

puudub taoliste "Orto" toodetega kogemus. Loodetavasti on mõistlikust materjalist. Kui ilm soojemaks läheb, asun ma oma 51a vanale VWle selliseid riiulis olevaid tihendeid külge sättima:
http://www.paruzzi.com/uk/volkswagen/bo ... oards/198/
Kollane 21406. Liigub harva - tahab hulka rohkem tähelepanu, kui muud sõidukid :)
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Lepik »

Tänud. Autole tarvilike juppite pakkumine alati teretulnud. Aga kaubaks ei lähe, oli ka minul üks selline tihend 25 a. garaazi riiulis, kuratlikult
kõvaks läinud ja materjaliks plastmass. Selle punase masina tarvis on tihendid juba olemas, ostetud Mustlast , Karteri kauplusest-UAZ-469
kummist tihendid. Auto ehitus areneb tasapisi, uksed on kokku laotud ,suunad ja esilaternad paigas ja toimivad,uue esi- ja tagaklaasi saan ehk järgmisel nädalal kätte. Hetkel käsil autole salongi soenduse aretus, järgmiseks tuleb kuskilt leida ka uued istmed jne. Tegemist vajavate tööde nimekiri tundub ikka veel lõputult pikk olema ja järjest pikemaks nagu veniks. :)
Pilt

Pilt
Viimati muutis Lepik, 03 Dets 2017 19:46, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Lepik »

Õhtust härrased! Suur pidupäev jälle möödas, kevad peaaegu käes, aga no ei tule seda motivatsiooni autoehitusele veits tempot lisada.
Olen päris kindel,et hr. Darvin eksis, kui arvas, et inimesed põlvnevad ahvist.- No mina põlvnen kindlasti karust,- talvel tahan magada, suvel aga puhata. Mõne garaazis veedetud päeva tulemus siis selline et. Sai paigaldatud salongi vent ja soendus radikas, jahutus süsteemile sai lõpuks lisatud ka paisupaak. Keskpäeval tuli kõne ,et auto klaasid on valmis lõigatud, -esimene, tagumine ja kaks kolmnurkset ,-kõik laminaat,ehk siis 3-kihilised- 60 euri. Ja vot siis tekkis kiusatus nad kohe ette ka panna. Tihendid olid juba nädala jagu aknaaukudes vajunud, nüüd polnud enam muud, kui tihend ümber klaasi tõmmata, silkoon õliga üle lasta,juhe ümber tihendi ( soonde) ja aknad paika tõmmata. Tund tööd ja paigas nad olidki. Akna tihendiks UAZ-469 tihend. :beer
Pilt

Pilt

Pilt
Viimati muutis Lepik, 03 Dets 2017 19:50, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1717
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas wax »

Paisupaak on kaunis :D aga kapoti alt soojenduradiaatorile õhuvõtt tekitab mus vastakaid arvamusi.
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - M402 '57 ja mõned kastikad ning 40-ed ka.
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Lepik »

Selline punane pudel juhtus kodus lihtsalt olema, arvestades,kui kitsas seal on , oleks pläsku paremini sobinud. Õhuvõtt ei pruugi sinna jääda,see on hetkel ajutine. Kuigi rohelisel masinal on see samas kohas ja kui mootor kuskilt õli läbi ei aja,tuleb ka sealt puhas õhk.Kõik see,mis ümberehitust vajab,selgub esimese sõidunädala jooksul. Ja mis seal salata ümberehitus soovide nimekiri pikeneb iga päevaga,alustades armatuurist.... jne.
Kasutaja avatar
BergIE
Postitusi: 283
Liitunud: 19 Nov 2013 19:36
Telefon: 5061898
Asukoht: Pärnumaa

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas BergIE »

Tubli mees! Arvestades viimast lauset, hakkad mõtlema või juba mõtled kolmandast?! Igaljuhul edu!
Kaunitar 2015.
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: MZMA 401 1955 Lepik

Postitus Postitas Lepik »

Tänan. Proovin leida ravi sellise hulluse vastu. Kolmas auto on juba garaazi taga ootel. Aga. Olen juba piisavalt kahte vana ja väärikat automobiili väärkohelnud, kardan ,et kolmanda sellise eksimuse eest näidatakse punast lippu ja võetakse rajalt maha. Mõtetes olen seda masinat muidugi juba piisavalt ümber vorminud, aga iga asi omal ajal.
Vasta