Mingi jama

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
Kasutaja avatar
List_man
Postitusi: 126
Liitunud: 06 Mai 2009 22:25

Mingi jama

Postitus Postitas List_man »

Tervist, tuttaval mingi jama mossega, paneb käigu sisse aga midagi ei toimu. Mingit raksakat pole ka tema sõnul kuskilt läbi käinud. Käigukast läbi? või siis sidur?
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mingi jama

Postitus Postitas SanderV »

käigukasti hoovad ikka ühendatud v :D

samas võib ka käigukasti sees olla need.. ma ei tea olen noor veel ja pole asju õppind, aga mingid sünkronisaatorid vms või need mis seal peal on selle hambad maas... endal oli kolmanda käiguga niimodi et hambad olid natuke maas äärest et panid käigu sisse aga ei vedanud... siis regullisin hooba peale niipalju et tõmbaks hammaka täiesti peale ära ja siis sain kolmanda sisse... segane jutt, ma ei tea kas targemaks said midagi :D
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: Mingi jama

Postitus Postitas A.Roosenberg »

Võib ka käigukasti hoovastik nii läbi olla, et omast arust paned käigu sisse, aga tegelikult mitte. Sõbra mossel oli ka nii ja et esimest ja kolmandat käiku sisse panna, siis võis näpud vastu armatuuri ära lüüa, samas teine ja neljal käik läksid ilusti kahe esimese istme vahele :)
"2140"
Kasutaja avatar
List_man
Postitusi: 126
Liitunud: 06 Mai 2009 22:25

Re: Mingi jama

Postitus Postitas List_man »

Ei selles see see imelik asi ongi, käigud lähevad kõik sisse nagu peavad, siduri pedaal liigub ka ilusti. Ainuke asi milles viga et auto ei liigu :uhoh Selline tunne nagu käigukasti võll oleks pooleks.
Aho0
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Veebr 2010 20:42

Re: Mingi jama

Postitus Postitas Aho0 »

Pakuks välja, et siduri kettal südamik eemaldunud. Kas enne oli sidur kinni ja üritasite lahti saada?
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mingi jama

Postitus Postitas SanderV »

vaheta käigukast ära ja vaata mis siis saab
Kasutaja avatar
List_man
Postitusi: 126
Liitunud: 06 Mai 2009 22:25

Re: Mingi jama

Postitus Postitas List_man »

Esmalt tuleb kast maha võtta ja uurida kettast.

PS. Kui kellelgi käigukast üle on siis võib teada anda, juhul kui lähebki vaja.
Kasutaja avatar
Tarmo
Postitusi: 66
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Mingi jama

Postitus Postitas Tarmo »

Esmalt tasub kuulata hääli või nende puudumist jõuülekandes. Seejärel piilume auto alla ja kaeme, kas kardaan pöörleb. Kui ei, siis alles süüdistame sidurit või kasti. Mul on olnud juhus, kus AZLK 21406 pooltelg pooldus täpselt parema tagaratta laagrivõru sees. Koju pukseerimisel viimaks lasi ka ratas jalga. See oli ammu ...
Vasta