2022 Mosseklubi 14. Suvesõit 13. august

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 100
Liitunud: 04 Jaan 2014 21:45
Telefon: 56780747
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: 2022 Mosseklubi Suvesõit 13. august

Postitus Postitas Oliver »

Tänan veelkord megaägeda ürituse eest!

Mosse pidas 500 km jooksul vastu väga hästi ja ainsateks kuludeks jäi tankimine. Kahjuks jäi meie seltskonna jaoks orienteerumine aja tõttu lõpetamata, aga äge igaljuhul. Lisan siia lingi kaasreisija piltidest. Piltide kasutamisel viidata pildistajale instagram.com/Sandeeros.

https://drive.google.com/drive/folders/ ... rqiwYiJlyQ
Azlk 2140 Elite 1500 S 1976
IZ 2715 1992

Pilte minu tegemistest leiab siit: https://www.flickr.com/photos/138426639@N08/albums
prix
Postitusi: 36
Liitunud: 27 Veebr 2009 20:39

Re: 2022 Mosseklubi Suvesõit 13. august

Postitus Postitas prix »

Üritus oli ülilahe! Tänud korralduse eest! Lõpetuseks sai Narvas kah veel käidud! :D


https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
keenius
Postitusi: 14
Liitunud: 08 Juul 2015 08:47

Re: 2022 Mosseklubi Suvesõit 13. august

Postitus Postitas keenius »

Jõudsid ikka veel viimasel hetkel pildid mosse ja tankiga ära teha.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: 2022 Mosseklubi Suvesõit 13. august

Postitus Postitas wax »

Olen nüüd nädalavahetusest ja kõigele sellele eelnevast välja puhanud.

Suur kummardus kõigile, kes kohale tulid! Mosseklubi ja mossede fenomen ja võlu seisneb just neis inimestes, kes mossedega sõidavad ja suvesõitudel käivad. Üritused ja kokkusaamised on just teie nägu ja see on müstiline, kuidas mosse nii erinevaid inimesi ühendab ja kui hästi me kõik omavahel klapime. Toredad olete :)

Ilmataat sai räigelt üle makstud, tänu sellele sai nii mõnigi bensupumpa jahutada. Muid suuremaid jamasid vist kellelgi polnud, kui välja arvata üksikud pidurite jonnimised ja üks jagaja kondeka otsalõppemine. Kui ma ei eksi, siis leedukad vahetasid reede õhtul kaanetihendit.
Leedust oli kohal 9 autot, ja mul on ülimalt hea meel, et üks peaauhindadest neile läks :beer

KAUNITAR 2022 - Tarvo AZLK-408
Pilt

TUNING 2022 - Dominykas IZ-27151
Pilt

Mitu mosset siis 2022 aasta suvesõidul osales? Numbrid lähevad juba nii suureks, et raske on lugeda. Laupäeva õhtul käisid jutust läbi numbrid 94 ja 95, kuid mina lugesin nii ERMi juures kui Alatskivil kohapeal kokku täpselt 90 mosset. Samuti on mul paberites nii eel- kui kohapeal registreerunuid 90 kirjas. Aga tundub et mõni tuli salaja juurde... ;) Sest droonipilte vaadates loen praegu, et ERMi juures oli vahetult enne ärasõitu 92 mosset. Kuna Valter ühines kolonniga peale ERMi juurest ärasõitu, siis hetkeseisuga võin öelda, et suvesõidul osales 93 mosset :)

Mõned pildid, mis jooksu pealt teha jõudsin: https://photos.app.goo.gl/aHEXoK5VNR7ySwYx6

Mina tänan järjekordse toreda nädalavahetuse eest! :) Sain motivatsiooni juurde, et oma pooleliolevad ja veel alustamata projektid käsile võtta :D

__________________

Tänavune suvesõit oli järjekorras 14.-nes. Neist 10 on olnud minu korraldada-vedada. Tahan või ei, kuid viimased suved pole see kahjuks enam minu jaoks fun, vaid pigem on hakanud nö kohustuseks muutuma. Kohustus = vastumeelne = not fun. Heameelega eelistaksin üldse mitte teha asju, milleks olen nö sunnitud.
Siit siis nüüd põhiküsimus - kes soovib järgmise aasta suvesõitu korraldada? Tean et meie seltskonnas on mitmeid aktiivseid inimesi ja sõpruskondi, kellel on ürituste korraldamisel oluliselt suuremad kogemused kui minul. Ja oskavad tuua meie juba rutiinseks muutunud suvesõitudesse värskeid ideid, mõtteid, tegevusi. Ma ise ei kao kuhugi, aitan ikka nõu ja jõuga heameelega kaasa.
Viskan õhku ka teise suure küsimuse, mis alati pea valutama paneb. Kas teab keegi Eestis puhkekülasid-kämpinguid vms, kuhu umbes 200 inimest tubadesse ööbima mahuks? Ja umbes 100 autot parkima. :)
prix
Postitusi: 36
Liitunud: 27 Veebr 2009 20:39

Re: 2022 Mosseklubi Suvesõit 13. august

Postitus Postitas prix »

Allan,ÄRA JAMA
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: 2022 Mosseklubi Suvesõit 13. august

Postitus Postitas partnermosse »

Allan, Sa oled plangu nii kõrgele sättinud, et vaevalt keegi julgebki asja üle võtta, sest Sinu juhitud/tehtud klubi kokkutulekud on väga lahedad! Või ...paneb siis otsustavalt klubi kinni, et jääb nii nagu 15 a tagasi, et Ülemistel või Kristiine parklas saavad taaskord mõned autod kokku?
Hetke seisuga lubasid Leedukad juubelisõiduks 15 leedu masinat vähemalt kohale tulla. Nad juba küsisid, et millal järgmine kokkutulek plaani võetakse
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
Minister
Postitusi: 41
Liitunud: 05 Mai 2011 20:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 2022 Mosseklubi Suvesõit 13. august

Postitus Postitas Minister »

wax kirjutas: Viskan õhku ka teise suure küsimuse, mis alati pea valutama paneb. Kas teab keegi Eestis puhkekülasid-kämpinguid vms, kuhu umbes 200 inimest tubadesse ööbima mahuks? Ja umbes 100 autot parkima. :)
Kui on vaja, siis saan olla hea meelega abiks. Ürituste korraldusel kogemust 10+ aastat. Küsimus oli, et kas keegi teab puhkekülasid-kämpinguid kuhu rohkelt rahvast magama mahuks? Siin mõned valikud ja number näitab, et mitu inimest voodisse mahub. Lisaks piiramatud telkimisvõimalused. 100 autot peaks neisse kõigisse mahtuma. Numbrid võivad järgmiseks aastaks muutuda, aga üldpilt peaks olema enamvähem sama suurusjärk.

1 Varemurru 370
2 Mändjala 300
3 Roosta 256
4 Valgemetsa250
5 Lepanina 220
6 Kopra 180
7 Varbla 174
8 Vaibla 155
9 Vihula 150
10 Jõulumäe 147
11 Pedase 140
12 Kauksi 140
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Vasta