9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas moskiito »

Simmo kirjutas:Tervist!
Makstud.
Ja siis selline küsimus ,et kas keegi Saaremaalt ka läheb? :)
mina just saaremaalt ei lähe küll aga selle mandri poolsest värvavast stardin suht reede varahommikul kuid paraku mitte mossega seekord
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas mossejumal »

Väikevenda ka ükspäev nägin mossega,läks tartu suunas.
Mis sest,et mul isegi masin peaaegu timmi aetud.Ei saa ikka tulla,kuna paraku on tähtsamad üritused kui klubisõit :).
Eks klubi on ka tähtis,aga mitut asja ei saa korraga .
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas moskiito »

mossejumal kirjutas:Väikevenda ka ükspäev nägin mossega,läks tartu suunas.
Mis sest,et mul isegi masin peaaegu timmi aetud.Ei saa ikka tulla,kuna paraku on tähtsamad üritused kui klubisõit :).
Eks klubi on ka tähtis,aga mitut asja ei saa korraga .
arusaadav :)


Kava on valmis peatuste ja sõidu kirjeldusega ning see on saadaval kohtla-järve parklas kust stardime nii et välja ei pea keegi midagi printima.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
BergIE
Postitusi: 283
Liitunud: 19 Nov 2013 19:36
Telefon: 5061898
Asukoht: Pärnumaa

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas BergIE »

Berg tõi eile Mosse peale edukat teh. ülevaatust koju. Veits aega harida ja siis tuleb minna
Pilt

Pilt
Kaunitar 2015.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas moskiito »

BergIE kirjutas:Berg tõi eile Mosse peale edukat teh. ülevaatust koju. Veits aega harida ja siis tuleb minna
Pilt

Pilt
ootan sind :beer
Õigemini ootan teid kõiki üritusele sest sooviks vanu ja uusi tuttavaid taaskord näha, need 2 aastat on väga pikkad olnud.

Ühtlasi ütlen et see üritus jääb mul reaalselt viimaseks korraldamiseks aga see ei tähenda et ma päris eemale jään, kui ma jõuga ei saa aidata, siis vähemalt nõuga saan ikka.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas wax »

Kes ikka tulijad, kandke palun osavõtutasu üle.
Kohtume nädalavahetusel :)
Kasutaja avatar
mosse911
Postitusi: 39
Liitunud: 29 Mai 2009 22:30

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas mosse911 »

Tere

Laupäeval on Narvas ajaloofestival ja laat, seoses sellega ka liikluspiirangud, http://www.narvalaat.ee/suvelaat/est

Tervitades
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas moskiito »

mosse911 kirjutas:Tere

Laupäeval on Narvas ajaloofestival ja laat, seoses sellega ka liikluspiirangud, http://www.narvalaat.ee/suvelaat/est

Tervitades
tänud täiendava info eest kuid me narvas ei suudaks nii ehk naa kolonnis liikuda paraku.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
BergIE
Postitusi: 283
Liitunud: 19 Nov 2013 19:36
Telefon: 5061898
Asukoht: Pärnumaa

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas BergIE »

Plaanid olid suured! Arvuti taga kontoris täna. Homme annan raha "tsisto na ruki"! Kohal nii-või naa.
Kaunitar 2015.
annakit
Postitusi: 1
Liitunud: 29 Juul 2017 23:47

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas annakit »

Tere, esimest korda osaleme sellisel üritusel. Kuna ma olen kohalik, ehk Kohtla-Järvelt pärit, mul on eriti hea meel, et see üritus algab minu kodulinnast. Kas olete kaalunud võimalust parkida Kuultuuri maja ees? Seal küll parkimiskohti ei ole, aga äkki erakorras lastakse peasissepääsu platsile. Sealt võiks teha hea pilt. Kultuurimaja on värskelt renoveeritud ja näeb hästi välja :) .
Vasta