IZ'i H4 reflektorid

Audio, elektrisüsteem
Vasta
Kasutaja avatar
effe
Postitusi: 48
Liitunud: 04 Apr 2011 23:22

IZ'i H4 reflektorid

Postitus Postitas effe »

Tervitus kaaskannatajad!

Ma ei tea kas nüüd mu mälu petab mind või mitte aga mäletan kusagilt sellist juttu, et mossele on olemas ka h4 pirni jaoks reflektorid. Kus neid saaks ja mis to pull massap? Mul suht siiber nendest kollastest R2'dest.
Kes meist ei unistaks autost?
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: IZ'i H4 reflektorid

Postitus Postitas sass »

Täitsa on saadaval. Muide, istuvad ka muude automarkide esituled - endal Hella toodang (ilmselt Golf 2 vms) kätte juhtunud. Samuti sobivad Lada 2101 tuled. Istuvad üks-ühele. Mosse ja Lada omad on suhteliselt soodsad, olen ostnud 6€/tk H4 pirniga, reflektor oli pisut tuhmim, kui olemasolevatel, aga muidu korralikud.

On olemas ka adapterid R2 -> H4. Iseasi kus neid leida Eestimaa pinnalt...
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

Re: IZ'i H4 reflektorid

Postitus Postitas Muhulane »

Sigulli kabla oli Apsikos päris palju,võib sealt kiigata või Volgast või Härmast.
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
hard0
Postitusi: 360
Liitunud: 22 Mai 2010 21:29

Re: IZ'i H4 reflektorid

Postitus Postitas hard0 »

Üks variant on P45T sokliga H4 halogeenid. Ehk maakeeli saad halogeeni R2 asemele panna ilma midagi ümber tegemata.
Pilt

Ma soetasin omad Volga poest mõned aastad tagasi. Paki peal oli kiri "for offroad use only", kuid ülevaatusel probleeme ei esinenud. Muidu valgustab ikka tükkmaad paremini kui R2.
AZLK 426(427) 1973
AZLK 2140 "Rallye" 1977
Kasutaja avatar
effe
Postitusi: 48
Liitunud: 04 Apr 2011 23:22

Re: IZ'i H4 reflektorid

Postitus Postitas effe »

Kaevan mitu aastat vana teema uuesti üles aga said mingid autopal golf 2 esituled võetud ja mosse originaal rõnga alla napilt aga kindalt ei istu. Pean vist ikka reedel Ülo käest vene reflektorid tooma :angry
Kes meist ei unistaks autost?
Vasta