AZLK- 2140, 1984.a. y6x

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
y6x
Postitusi: 18
Liitunud: 13 Sept 2011 10:59
Asukoht: põlva

Re: AZLK- 2140, 1984.a. y6x

Postitus Postitas y6x »

krt, seal poes ka molud, ütlesin küll. et anna lääne analoogid, kuid soovitas ikka venelasi....nojah, mul tyhikäik ok, soojalt käib vaikselt, kuid mootor pisut palju vibreerib peal ja kui vaikselt kohapealt liikuma hakata, siis jätab vahele, jõudu jääb pisut väheks....
kas peaks siis uued küünlad ka ostma ja juhtmed? jagaja kaas on ilus ja mõradeta.
y6x
Postitusi: 18
Liitunud: 13 Sept 2011 10:59
Asukoht: põlva

Re: AZLK- 2140, 1984.a. y6x

Postitus Postitas y6x »

nii, vahetatud sai kollektor, selle tihendid ja pükste tihendid. Lähipäevil ostan alla uue esisilla ja uued öötsad, vanad ysnagi roostes...sillas , amordi kopsikus isegi auk sees.....
mnjaaah, see see on, kui ei oska õigetesse kohtadesse autoostul kiigata.....lisan veel, et varasem kogemus mossega puudub, selle ei osanudki neid kohti jälgida, jälgisin ainult põhja, küljekarpe ja sillakinnitusi....need vähemalt ok.
egas midagi, ega ma erilist rõhku selle autoga sõitmisele ei panegi....ilmselt suurem tähelepanu ja hool kulub ikka lihtsalt täiustamisele.
Lisaks koristasin seda sitamaja seest.....pole see auto vist oma 28 eluaasta jooksul seest puhastust näinudki...:D
y6x
Postitusi: 18
Liitunud: 13 Sept 2011 10:59
Asukoht: põlva

Re: AZLK- 2140, 1984.a. y6x

Postitus Postitas y6x »

nüüdseks siis sillaosad muretsetud, lähvad liivapritsi ja seejärel krundi ja värvi alla.....kakun alt ka tagasillaosad ja needki pritsi ja värvi alla. Seejärel esitiivad küljest(need ei istu ilusti) ja vaatab, kas saab vanu kasutada, kui ei, siis üks uus tiib olemas ja teise vaatab juurde. Põhjaalune tuleb ka üle käia, pildimaterjali on ka asjast, kuid ei ole üles laadinud, eks kunagi laen üles. Nojah, arvata oligi, et mulle pakub rohkem mõnu auto taastamine ja ehitamine, juppidega majandmine jne....sõidetud on vb kokku 100 km. Plaanis ka kere korraliklt värvida, kuid seda mitte ennem kui alles talvel w järgmisel aastal, kiiret pole.
y6x
Postitusi: 18
Liitunud: 13 Sept 2011 10:59
Asukoht: põlva

Re: AZLK- 2140, 1984.a. y6x

Postitus Postitas y6x »

tuli pakkumine üks 2140 juurde osta....kuna autol sisu nagu uus, hakkas mõte töötama, eks näis, kunas järgi jõuab...peab hoolikamalt kaema, mida sealt veel veel võtta annab. kui käes, tulevad pildid, vb kellelgi veel midagi vaja...
Vasta