Üleskutse! Mossed eestimaal!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas M410 »

partnermosse kirjutas:Teisi kahjks ei näinud.Sellegi pildistamisega hakkasid miskit mehad kaugelt eemalt miskit sõna võtma :smokin
Hm... huvitav loogika.
Auto seisab praktiliselt tee ääres, kõigile näha-vaadata. Ja siis kui keegi huviline soovib temast paar klõpsu teha ilma mitte mingi tagamõtteta, siis hakatakse köhima mittepildistamise teemal.
Kui need nn. "sõnavõtjad" olid autoga samas hoovis, siis vedagu oma sinine kotlet silma alt ära, kui nad ei taha, et see "avalikkuse objektiivi" ette satuks.
Kasutaja avatar
Gustav
Postitusi: 119
Liitunud: 16 Aug 2010 15:53
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Gustav »

28. oktoobril umbes kella 1 paiku päeval tuli Kuressaare-Kuivastu maanteel üks Moskvitch 434 vastu. Helesinist värvi, treileril. Viidi Kuivastu suunas. Kahjuks illustreerivat materjali pole. :(
IZ 412 IE '82
kristohd
Postitusi: 12
Liitunud: 12 Mai 2010 12:28

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas kristohd »

Jossu kirjutas:Täna nägin Tartus kutsikate peal veeremas kombit, paistis nagu keretöid oleks tehtud, ehk rändas värvimisse kuskile...
mosvichkombi kirjutas:Nägin ise ka seda kombit,aga siis ta oli juba tartu-tallinn mntl laevakandis,läks ta siis tallinna poole
Keretöid oli tehtud jah aga vajab veel keretööde tegemist.
...ja siis värvimisse.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1717
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas wax »

Gustav kirjutas:28. oktoobril umbes kella 1 paiku päeval tuli Kuressaare-Kuivastu maanteel üks Moskvitch 434 vastu. Helesinist värvi, treileril. Viidi Kuivastu suunas. Kahjuks illustreerivat materjali pole. :(
Läks headesse kätesse, helistas just mulle :)
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - M402 '57 ja mõned kastikad ning 40-ed ka.
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas SanderV »

nägin tna marko mosset tartus näituse tnaval.. väga valus hääl oli ikka masinal :D see mingi originaal sumps ära tuunitud või sportpytt all?
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas marko »

SanderV kirjutas:nägin tna marko mosset tartus näituse tnaval.. väga valus hääl oli ikka masinal :D see mingi originaal sumps ära tuunitud või sportpytt all?
:D On jah veits valus hääl...häirib lausa.Hetkel all sumps mis sai mõni aasta tagasi liigameeste soovituste järgi tehtud,koosneb kahest tundmatu masina resokast,üks enne ja teine pärast tagasilda.Tehtud sai ta küll teise mootori jaoks,aga vahet pole :D
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas SanderV »

ei tea oleks igap2eva masinal siis h2iriks aga "rallikale" sobis kyll minu arust :D
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas marko »

SanderV kirjutas:ei tea oleks igap2eva masinal siis h2iriks aga "rallikale" sobis kyll minu arust :D

Njah,eks ta mul igapäeva masin ongi,aga ütleme,et kui palju pikki otsi pole siis kannatab ära.Muidu normaalselt linnas kulgedes vaikne,eks see teine hääl tuleb kõrgematel pööretel.Eks kui jälle ära tüütab siis saab alati orika alla visata :D
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
Kevin68
Postitusi: 146
Liitunud: 21 Mär 2009 23:42

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Kevin68 »

Tundub, et jälle oleme ühe korraliku Moskvichi võrra vaesemad. Olen selle omanikuga rääkinud ning välja üritanud osta kui sel ajal keelduti.. nüüd on auto oma kohapealt kadunud (seisis ühe suure põõsastiku taga) ning üks tuttav Taebla autos käies avastas selle masina sealt platsi pealt seismas. Tegemist on suhteliselt korraliku eksemplariga, vähemalt aasta-paar tagasi oli see masin igapäevaselt suviti liikluses.. minuarvates on see auto kindlasti rohkemat väärt kui see 1,80 kr kilo eest mis seal Hiiumaa Taebla autos praegu makstakse, aga mehed seal vähemalt mõistlikud ning ei ole masinat kohe ära lömastanud, vaid on kõrvale aetud koos ühe teise Aviaga.

Pilt
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas moskiito »

kui minu silm ei petnud, siis eile hommikul nägin ma härra WAX 2140-t maksimarketi parklas seismas. Täpsemalt Laagri maximarketi parklas ehitusmarketi ees.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta