Kutse vanatehnika keskuse talgupäevale 24.07.2010

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Kutse vanatehnika keskuse talgupäevale 24.07.2010

Postitus Postitas carrec »

Head vanatehnika huvilised!

On täituimas unistus, mille nimel olen vaeva näinud aastaid. Tänaseks päevaks on meie kõikide jaoks olemas koht, mis visioonis kujuneb vanatehnikahuviliste keskuseks, meid ja meie tegevust tutvustavaks ning abistavaks jõuks.
Tulevikus on seal tegevust kogu perele, keskus hakkab hõlmama endas võimalikult palju alates muuseumist lõpetades garaažide ja klubiliste tegevustega.

Alustuseks kutsume teid kõiki ühele suvisele talgupäevale! Kuna teha on seal kolme inimese jaoks meeletult palju, siis loodan teie abile. Võtke kaasa pered, sõbrad, tuttavad – mida rohkem meid on, seda lõbusam.

Talgupäev toimub 24.juulil 2010 algusega kell 11.00 Läänemaal, Taebla vallas, Kirimäe külas. Tegu on vana Kirimäe piimatööstuse hoonekompleksiga, mis asub Kirimäe mõisa kõrval. Õiged kohad sissepööramiseks oleme tähistanud õhupallidega (arvestades Ääsmäe-Haapsalu mnt poolt, sealt näitab silt Kirimäe 3km).


Päev koosneb põhiliselt väliterritooriumi koristustöödest, võsa mahavõtmisest, asfaldi puhastamisest umbrohust ja samblast. Loodan, et niipalju kui võimalik, saate kaasa võtta ka töövahendeid – labidad, saed, rehad, kirved, töökindad jkm võimalik.

Omalt poolt pakume teile päeval kosutavat suppi ja morssi. Õhtul aga toredat koosviibimist – lõket, grillimisvõimalust, head muusikat. Siis saame ka täpsemalt rääkida plaanidest, sest teie mõtted ja arvamused on kindlasti määravaks tulevikuotsuste langetamisel.

Et talgupäeval sujuks töö tõrgeteta, siis palume teil oma osavõtust ette teatada 19.juuliks kas siinsamas teemas või meie e-mailidele: kynnap@rambler.ru, evelin@dirigent.ee või liidialipsik1@hotmail.com ja ära mainida mitmekesi osalete, mitu last kaasas on, millised tööriistad teil on võimalik kaasa võtta.

Alustame koos!

Kõik küsimused on teretulnud!
Lugupidamisega,
Margus Künnap / kynnap@rambler.ru / 55581620
Vasta