K:Mossele sissepritse.

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Kasutaja avatar
fire-dragon
Postitusi: 39
Liitunud: 10 Veebr 2009 17:52
Asukoht: vaida
Kontakt:

K:Mossele sissepritse.

Postitus Postitas fire-dragon »

Tere selline loll küsimus et kui keeruline oleks mossele sissepritse panna ja mis sellel vaja oleks
kõik vastused on tere tulnud.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: K:Mossele sissepritse.

Postitus Postitas partnermosse »

Kui ma ei eksi, siis see mosse peaks olema pritsungiga ja ilmselt võid ka selle mosse omanikuga suhelda, et mis ja kuidas ta tegi .Pritsungiga mosse :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
fire-dragon
Postitusi: 39
Liitunud: 10 Veebr 2009 17:52
Asukoht: vaida
Kontakt:

Re: K:Mossele sissepritse.

Postitus Postitas fire-dragon »

Aga mis pritsungit tavaliselt karburaator autodele pannakse olen näinud et üks pani ford sierra 2.0 dohc oma
8)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: K:Mossele sissepritse.

Postitus Postitas moskiito »

mossedele on ka oma süsteem olemas mille venelased on peale kohendanud, sest toodang ise on boshi oma.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: K:Mossele sissepritse.

Postitus Postitas Neeme »

Ma usun, et kõige paremini teab asjast põhiliselt Mosseliiga lehel kirjutav kasutaja Paps. Ta vist pani oma jääraja püssile peale venelaste toodangu.
Kasutaja avatar
Kombimiis
Postitusi: 185
Liitunud: 05 Veebr 2009 19:56

Re: K:Mossele sissepritse.

Postitus Postitas Kombimiis »

Mõtlesin umbes aasta tagasi et peaks proovima L-Jetronicuga pritsutada, sai isegi mingeid tükke ostetud, manual leitud ja lahti mõtestatud. Omanikuga olin isegi kirjavahetuses.
Täna paraku pidin just täna format C-d tegema kus läksid kaduma mu mosseasjad ja pildid. Midagi siiski õnnestus tagaso saada leida.
http://bama.ua.edu/~darren/boschindex.html

Süsteemi kuuluvad: aju, relee, õhulugeja, mootori temp andur, pihustid, pump, filter, rõhuregulaator +juhtmestikTPS ja lisaõhuklapp.Boonuseks on see, et puudub lambdaandur. Signaali saab jagajast (jagajale tuleb mosse jagaja hammasratas panna), uus kolle tuleb teha kuid vanagagi saab hakkama kui tarvis. Siin siis pilt kah kõikidest komponentidest.
Pilt

Pole midagi müstilist. Küsite et miks siis mina pole seda teinud, siis vastan teile kolm tähte: E, F ja I :burnout

Teksti kirjutasin eile, midagi jamas see foorum ???
Kasutaja avatar
fire-dragon
Postitusi: 39
Liitunud: 10 Veebr 2009 17:52
Asukoht: vaida
Kontakt:

Re: K:Mossele sissepritse.

Postitus Postitas fire-dragon »

aga kas mitte lihtsam pole panna monopritse kui ma ei eksi siis peaks olema bemmi 1.8 oma olema monopritse.
Kasutaja avatar
Kombimiis
Postitusi: 185
Liitunud: 05 Veebr 2009 19:56

Re: K:Mossele sissepritse.

Postitus Postitas Kombimiis »

Kõige mõtekam on EFI. Pole midagi ulmelist ja on kasu kah miskit. Ei tea kas öelda võin, aga katsetused käivad ühe kasutaja poolt juba tükemat aega.
Kasutaja avatar
hannes24
Postitusi: 274
Liitunud: 10 Mär 2009 13:43
Asukoht: Kirepi

Re: K:Mossele sissepritse.

Postitus Postitas hannes24 »

pömst see valge mis carratingus on tehtud nii et uus kolle keevitatud ja opel rekordi pealt MPI pritsung peale tõstetud, jagaja peab ka aretama, midagi kontimurdvat ei tohiks olla tglt
"ONU HEINO RALLITIIM"
Kasutaja avatar
Kombimiis
Postitusi: 185
Liitunud: 05 Veebr 2009 19:56

Re: K:Mossele sissepritse.

Postitus Postitas Kombimiis »

Kombimiis kirjutas: Omanikuga olin isegi kirjavahetuses.
Valgest mossest siis jutt.
NS mees, ns.
Mina soovitan jagajast lahti saada ning tsikli ITBdega, thottle response on ikka metsik võrreldes karpaga.
Vasta