K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas marko »

Midagi sul toitesüsteemis jah umbes on kuna ei saa tõenäoliselt korralikult kätte,muidugi võid vaadata ka süüte osa üle sest pole võimatu,et ka seal miskit paigast ära.
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas Edel »

Kui kehvasti kätte saab,võib viimasel juhul olla kokku pigistatud bensuvoolik pagassis. Mul oli hiljuti selline juhus,kus mootor suri välja peale lühiajalist käivitust. Tuli välja,et olin raske tööriista-kolakasti pannud pagassis bensuvoolikule peale.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas marko »

Edel kirjutas:Kui kehvasti kätte saab,võib viimasel juhul olla kokku pigistatud bensuvoolik pagassis. Mul oli hiljuti selline juhus,kus mootor suri välja peale lühiajalist käivitust. Tuli välja,et olin raske tööriista-kolakasti pannud pagassis bensuvoolikule peale.

See on üks lollakamaid vigu millega ma olen ka maadlenud kui ükskord teises eesti otsas hakkas mind nöökima ja kulus tunde enne kui avastasin,et tagavara ratas oli pagassis lahti ja surus vooliku peale,natuke käis ja jälle jokk :D
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas Neeme »

On ka selliseid variante olnud, kus vana bensuvooliku sees on kummikiht lahti tulnud. Väikese koormuse juures pole hullu midagi, aga suuremal vajutamisel võtab selle kummitüki torule ette ja vsjo. Raskem juhus on see, kui tasa sõites jälle kummijupp taas bensiiinile avab tee.
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas A.Roosenberg »

No siis on teada asi, mul pagass igast tavaari täis, küll tagavara ratas, genekas, kanistrid, rattarist ja mida kõike veel, kõik liibalääba, ju siis midagi surub sinna peale .
"2140"
Vasta