moskvich 2140 sidur on kinni

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: moskvich 2140 sidur on kinni

Postitus Postitas SanderV »

no mingi ime läbi võib tal ka olla ju ketas mõlemat pidi nii kinni kleepunud et ei saa vajutada alla.. samas ma ei tea vb annab see süsteem seal ka niimoodi liikuda et mõlemad pooled kinni
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: moskvich 2140 sidur on kinni

Postitus Postitas Edel »

SanderV kirjutas:no mingi ime läbi võib tal ka olla ju ketas mõlemat pidi nii kinni kleepunud et ei saa vajutada alla.. samas ma ei tea vb annab see süsteem seal ka niimoodi liikuda et mõlemad pooled kinni
Mine poe auto alla ja toksi haamriga siduri hoova pihta. Krt mul on tänavu pea alati, kui käin käivitamas, sidurit paar korda vajutades pedaal üleval ja alla enam ei vajuta. Ega midagi, viskasin pilgu alla, sidur lahutatud asendis ja tagasi pole liikunud. Koputasin haamriga ja tuli tagasi. Vahetasin 3-4 aastat tagasi siduri silindritel kõik mansetid ja õli, aga need ilmselt on paisunud ega lase kolvil vabalt liikuda.
Ehk on minu kogemustest teistele abi.
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: moskvich 2140 sidur on kinni

Postitus Postitas kassu »

SanderV kirjutas:no mingi ime läbi võib tal ka olla ju ketas mõlemat pidi nii kinni kleepunud et ei saa vajutada alla.. samas ma ei tea vb annab see süsteem seal ka niimoodi liikuda et mõlemad pooled kinni
Aitähh,eks vaatan üle
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: moskvich 2140 sidur on kinni

Postitus Postitas kassu »

Edel kirjutas:
SanderV kirjutas:no mingi ime läbi võib tal ka olla ju ketas mõlemat pidi nii kinni kleepunud et ei saa vajutada alla.. samas ma ei tea vb annab see süsteem seal ka niimoodi liikuda et mõlemad pooled kinni
Mine poe auto alla ja toksi haamriga siduri hoova pihta. Krt mul on tänavu pea alati, kui käin käivitamas, sidurit paar korda vajutades pedaal üleval ja alla enam ei vajuta. Ega midagi, viskasin pilgu alla, sidur lahutatud asendis ja tagasi pole liikunud. Koputasin haamriga ja tuli tagasi. Vahetasin 3-4 aastat tagasi siduri silindritel kõik mansetid ja õli, aga need ilmselt on paisunud ega lase kolvil vabalt liikuda.
Ehk on minu kogemustest teistele abi.
Aitähh vaatan ka selle üle
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: moskvich 2140 sidur on kinni

Postitus Postitas SanderV »

kuigi esimese asjana vaata ikka kas sul silinder toimib, lase kellelgi vaadata kui vajutad, pole mõtet kohe tervet sidurit laiali kiskuda kui probleem väiksem
Vasta