tagaamordi kaldenurk

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
insener
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Aug 2010 14:52
Asukoht: Tartu

tagaamordi kaldenurk

Postitus Postitas insener »

olen alati mõelnud et mis mõte on osta mossele taha mingi hirmkallis amort, kui selle kaldenurk on mingi 45 kraadi - kuidas sellise kaldega amort üldse töötab. kui kallet vähendada, äkki siis oleks hea ja originaal amordi vahe mingitmoodi paremini tunda? keerdvedru peale minna ei saa, sest rahvaspordis nii palju ümber teha ei või
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: tagaamordi kaldenurk

Postitus Postitas stern100 »

insener kirjutas:olen alati mõelnud et mis mõte on osta mossele taha mingi hirmkallis amort, kui selle kaldenurk on mingi 45 kraadi - kuidas sellise kaldega amort üldse töötab. kui kallet vähendada, äkki siis oleks hea ja originaal amordi vahe mingitmoodi paremini tunda? keerdvedru peale minna ei saa, sest rahvaspordis nii palju ümber teha ei või

64 euri eest kaks tutikat monroe toodangu amorti, mõeldud land cruiserile. Ei ole vast hirmkallis ning rahvarallis teevad oma tööd väga hästi ;)
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: tagaamordi kaldenurk

Postitus Postitas Seenior »

Kuna lehtvedru laseb sillal ka külgsuunas liikuda,siis amordi viltune asend pisut kompenseerib seda.
Tsuky
Postitusi: 2
Liitunud: 13 Aug 2013 23:36

Re: tagaamordi kaldenurk

Postitus Postitas Tsuky »

Mida arvate master sport amortidest. Jaama tänava poes neid mulle ca 35 euri paar pakuti. Pidavat olema sakslaste tehtud.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: tagaamordi kaldenurk

Postitus Postitas sass »

Tänavale sobivad küll. Ühepoolsed õlikad, nagu on ka originaalis. Amorditestis saavutavad u. 50% tulemuse, ka uuest peast. Olid oma auto all mõne aja, kohe lekkima ei hakanud ja midagi nagu summutasid ka.
Vasta