Elektronsüüde

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Ollu-412
Postitusi: 18
Liitunud: 23 Dets 2012 13:27

Elektronsüüde

Postitus Postitas Ollu-412 »

Tere, küsimus siis selline, kas kellegil on kogemusi el. süüte paigaldamisega. Olen kuulnud et mosseliiga mehed pidid seda kasutama ja pidi hea olema.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Elektronsüüde

Postitus Postitas sass »

Olen paigaldanud, on autol praegugi peal (auto teemas peaks mingeid pilte värki ka olema)... Ja parem on ta ka kui tavaline kontaktidega süüde. Mis täpsemalt huvitab?
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: Elektronsüüde

Postitus Postitas Urukoer »

Kui vene keelt mõistad siis siin selle paigaldamisest päris hästi kirjutatud
http://azlk.ucoz.net/news/beskontaktnaj ... 10-02-22-2
Kasutaja avatar
Peeter
Postitusi: 119
Liitunud: 17 Mär 2012 17:57

Re: Elektronsüüde

Postitus Postitas Peeter »

Vene keelt kahjuks ei oska. Ehk viitsib keegi kirjutada, kuidas seda ühendada. Ega seal vist muud ei olegi kui kommunikaatorist mõlemad juhtmed süüte poolile ja kolmas massi, aga mis pidi lähevad süütepoolile starteri pealt ja süütelukust juhtmed.

Olen õigesti aru saanud?

Lisaks kuidas pärast süüde paika saada, sest nagu olen aru saanud, siis lambiga ei saa seda algselt paika panna.
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: Elektronsüüde

Postitus Postitas Urukoer »

Kui ostad komplekti siis seal kaasas paigalduse joonis,puust ja punaseks ettenäidatud kõik.
süüde paika stroboga.
Kasutaja avatar
Peeter
Postitusi: 119
Liitunud: 17 Mär 2012 17:57

Re: Elektronsüüde

Postitus Postitas Peeter »

Ikkagi ei mõelnud välja mis pidi süütepoolile juhtmed ühendada.

keegi kellel on kontaktivaba süüde, võiks kirjeldada kuidas süütepooli juhtmed ühendatud on, või pilti teha.

tavalisele süütepoolile jooksevad peale kollane juhe starterist, oranz juhe süütelukust ja must juhe kontaktidest. must kaob vist ära, aga mis pidi teised juhtmed lähevad. oranzil juhtmel kaabli king ka väiksemale poldile mõeldud.

Ei ole julgenud huupi ka proovida valesse kohta voolu lasta.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Elektronsüüde

Postitus Postitas moskiito »

ma pärast teen skeemist pildi, eile just tõin enda masinale kontaktivaba süüte komplekti ära
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Peeter
Postitusi: 119
Liitunud: 17 Mär 2012 17:57

Re: Elektronsüüde

Postitus Postitas Peeter »

venekeelne skeem oli mingi endal ka, päris selgeks siiski sealt ei saanud, kuna vene keel on nõrk.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Elektronsüüde

Postitus Postitas moskiito »

eks siis nikerdan tõlke kõrvale :)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Peeter
Postitusi: 119
Liitunud: 17 Mär 2012 17:57

Re: Elektronsüüde

Postitus Postitas Peeter »

Täna sai proovitud igat pidi neid juhtmeid, mitte ühtegi pauku. Eelmine sügis jäi vana süütega samamoodi seisma, et üks hommik lihtsalt ei tulnud ühtegi sädet, sai kontakte natuke puhastatud ja ikka mitte midagi. Ei saagi aru mis kala on. oranzis juhtmes oli vool olemas, kollases mitte.

Ehk kellelgi veel sellist jama olnud.

Skeemi kuidas kontaktivaba süüte süütepool ühendada ootan ikka.
Vasta