2140-117 ja 412

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
hullracing
Postitusi: 2
Liitunud: 28 Jaan 2010 17:54

2140-117 ja 412

Postitus Postitas hullracing »

You mossehullud... :rokib
24.08.2006 soetasin endale mosse 2140-117. Algul ei tahtnud endale mosset, aga nüüd ei saa sellest üle, ega ümber. Selle mosse sain ma endale 3000.- eest ühe Läänemaal oleva vanapaari käest. Vanapaar ei liikunud enam sellega, kuna vanamemmel polnud lube ja vanataat oli halvatud.
Mosse oli heas korras ja kenasti hoitud. Käivitamisega ja liikumisega polnud kah mitte mingisugust probleemi, kuigi mosse oli 2 ja pool aastat garaašis seisnud. Uus aku peale, bena sisse ja nii see mosse armastus alguse saigi. Mootor töötas kohe alguses nii ilusti ja vaikselt, et jube kohe. Kohati tundus mulle et isegi liiga vaikselt, kuna sõpradele järgi sõites ei kuulnud 10-ne meetri pealtki, et ma nende selja taga olen... :D naljakas, aga mis teha...
Aga nüüdseks kahjuks seda rohelist mosset pole, kuna mu õde suutis selle minu teadmata rotti panna ja laksu teha... :( masendav, aga mis teha. Esi ots oli korralikult sees, raam kõver jne.
Plaanisin alguses nata paha tegu teha ja mosse emeksisse viia, aga ei kurat ei saanud, kuna mosse on ikka mosse...:P ainuke hea asi mis selles mosses veel oli, oli armsalt ja vaikselt tuksuv mootorike.
Otsustasin selle mootori panna sõbra käest saadud 412-ne valgele raamile. Mootor on peale pandud ja sõidab, kuigi noh putitamist on veel nata ja kevadel soojade ilmadega on plaan korralikult üle uuesti värvida jne...
Siin mõned pildid kah.

http://public.fotki.com/jolki-polki/mossed-2140-ja-412/
Vasta