moskvich 2140, 1983 mossu

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
mossu
Postitusi: 3
Liitunud: 03 Sept 2016 02:27
Telefon: 53730892

moskvich 2140, 1983 mossu

Postitus Postitas mossu »

Tervist õige auto fännid.
Kolm päeva tagasi sain ka siis lõpuks mosse omanikuks, see mõte oli mul tiirlenud juba väga pikka aega peas, aga ei leidnud müügis olevatest mossedest sobivat sest kuna ise remondi poolt jagan ainult teoreetilisel tasandil siis tahtsin võimalikult valmis mosset saada.
02.09.2016 sai siis ära ostetud ja olen väga rahul :) auto oli väga asjaliku inimese käes kes oli teinud kõik keretööd ja ka tehnika üle käinud, hetke seisuga nagu ei olegi midagi remontida( väga imelik eks?) Aga siiski järgmine nädal viin teenindusse ning lasen veel korra kõik üle vaadata, et oleks asi nii kindel kui mosse puhul saab olla :D
Autole lisab lisaväärtust katuseluuk ning bling valuveljed.
Ajaloo kohta nii palju, et eestist ostetud ja enne kui autot korrastama hakati oli 10aastat kuuri all seisnud.Läbisõitu näitab 53000 tahaks uskuda, et on esimene ring :D
Tegin täna kiiruga 2 pilti ka jõudu mööda lisan juurde.
http://fotoalbum.ee/photos/mossueikoti/110463643
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1664
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: moskvich 2140, 1983 mossu

Postitus Postitas Edel »

Väljast paistab kobe. Seesama oli siin ka müügis mingi 1000+ eur ja viimati augusti alguses Järva-Jaanis varjupaiga üritusel oli ka pakkumises, mingi 1300 kuulsin hinnaks olema.
Korras on suhteline mõiste. Üldiselt tasub leppida teadmisega, et Vene auto ei ole kunagi korras, midagi ikka on, millega omanik rahul pole. Soovitan sellega sõita suvisel ajal, talvine sool paneb kere metalli üsna kähku nahka.

Järva-Jaanist ka üks pilt minult http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/110363071
mossu
Postitusi: 3
Liitunud: 03 Sept 2016 02:27
Telefon: 53730892

Re: moskvich 2140, 1983 mossu

Postitus Postitas mossu »

Iseenesest see sõidurõõm ongi 1000+ euri väärt, minu õnneks olin õigel ajal õiges kohas ja sain enda arust küll väga hea hinnaga arvestades palju raha ja aega on autosse pandud, kui kedagi huvitab siis 760€ peal leppisime kokku, arvestades, et mõned küsivad oma rappe eest 1000+€ ( ei midagi isiklikku) siis olen äärmiselt rahul selle diiliga.
Hetkel jah mõned pisivead on mis sõitmist otseselt ei sega aga need saavad ka õige pea likvideeritud.
Talveks läheb auto sooja garaasi suve ootama.
Eelmine omanik ütles, et tähelepanuta ei jää ja pean tunnistama, et nii see on, paljudele läheb ikka vanahea mosse korda, eriti kihvt oli see kui täna siks vastu sõitis ja viskas käppa :rokib
karlaas
Postitusi: 46
Liitunud: 25 Aug 2013 19:19
Telefon: +37255608047
Asukoht: Lasnamägi, Tallinn

Re: moskvich 2140, 1983 mossu

Postitus Postitas karlaas »

Kihvti ja ilusa väljanägemisega masin. Meeldivad väga need veljed ning päris huvitav lisa on katuseluuk. Kuidas salong säilinud on, kas seal leidub ka mingeid huvitavaid lisasid?
Jõudu ja jaksu ning muretuid kilomeetreid!
Mossed on nagu miniseelikuga neiud- tekivad esimeste soojemate ilmadega tänavapildile, kõik vaatavad neid, aga kui ühe kätte saad, mõtled et vaadata oli lihtsam.
mossu
Postitusi: 3
Liitunud: 03 Sept 2016 02:27
Telefon: 53730892

Re: moskvich 2140, 1983 mossu

Postitus Postitas mossu »

Istmed kõik on ilusad ja terved varsti üritan ka pildi tõestuseks tekitada, midagi muud huvitavat salongis pole, kui siis tasub mainida, et põrandat katab ilus autovaip. Täna sai siis esimest korda autot kõhu alt näha, kõik ilus ja aukuteta, eelmise omaniku poolt terve põhi mastiksiga üle käidud- viis pluss.
Loksutasime ja kangutasime ligi tunnike ja siis andsime alla, pole vaja midagi vahetada, kuigi soov oli ikka midagi uut külge kruvida, küll kunagi saab siis.
Vahetasime siiski küünlad ja juhtmed ning võiski auto garaasi puhkama viia.
Tänane pilt kah
http://fotoalbum.ee/photos/mossueikoti/110490221
Vasta