IZ 412IE 1988 412IE

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
412IE
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Juul 2016 12:13
Telefon: 56301533
Asukoht: Laagri

IZ 412IE 1988 412IE

Postitus Postitas 412IE »

Pilt selline isend siis mul ta 1988 aasta IZ 412IE kavatsus masina jätta võimalikult originaali ja selliseks nagu nad tehase poolt olid
412IE
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Juul 2016 12:13
Telefon: 56301533
Asukoht: Laagri

Re: IZ 412IE 1988 412IE

Postitus Postitas 412IE »

selle autoga on üks huvitav lugu ma nimelt hakkasin vabatahtlikuks organisatsioonis ja seal oli autojuht kellega ma hästi hakkasin läbi saama ning ma rääkisin talle et ma tahaksin endale restaureerimiseks masinat mille peale ta pakkus oma kadunud isa iz 412 IE-d mille ma ka vastu võtsin kuna masina andis ta mulle tasuta kuna mul 12.07.16 pulmad tulemas ja 30.05.2016 sain ka 29 aastaseks siis ta otsustaski mulle oma isa vana masina ära anda. Kui ma masinat esimest korda nägin siis ta ei olnud kõige suurem asi sest tal polnud ei akut peal ega käivitunud ja ta oli garaazis seisnud ligi 10 aastat ma kardsin et ilma käivitamatta on mootor kinni ja erilist töölooma tast ei saa kuid siiski olin nõus vastu võtma kuna mu enda vanaisal oli samasugune ja ma lihtsalt tahtsin midagi millega mu isa võiks teda meeles pidada nii ma siis hakkasin autoga tegelema ja nüüd on jäänud ainult süütelukk välja vahetada kuna juhtmetest läheb auto käima kuid luku kaudu starterit taha ei võta, süüde paika kuna süüde on varajane sest ta taob karbussi ja sidur üle vaadata muidu masin töötab kui kella värk ning välimus on 1988 aasta kohta vapustav ma tahan jätta masina originaali ja lihtsalt inimestele näidata et iz 412IE on masin millega võivad sõita ka nooremad inimesed kuna ta on tgelt hea välimusega, kerge remontida ning kutsub ka rahval mälestusi välja mida nad on unustanud või arvanud et on unustanud. ma tahan et rahvas näeks et vanad head autod on paremad kui mis tahes uus auto. minule see masin toob esile häid mälestusi ning loodan et ka teile.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412IE 1988 412IE

Postitus Postitas mossejumal »

Ei saa ikka ilma kommentaarita. Võiks olla,miskine koma ja punkt ka olla,mitte kõik ühes jorus.
Vasta