AZLK 2140 1968 TALUPOEG TALUJA DIISELMOSSE. Perkins 4.108

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

AZLK 2140 1968 TALUPOEG TALUJA DIISELMOSSE. Perkins 4.108

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Jah,mõtlesin uut teemat mitte teha aga kuna selline masin sai tehtud ja uudishimulikke on juba kogunenud hulgem.....siis vast talun ka selle natukese ära.. :lol

Oh,ei teagi kust alustada aga alustame siis kuskilt keskelt. Kuna minu teise Mosse teemas :
MAZ kirjutas:Rahvas sooviks rohkem ka diisel Moskvichi edusammudest kuulda.
Nagu juba teada......on masin arvel ja TÜV ka tehtud :beer ......aga:

Edusamme on. Täna sai sõidetud vast 50 km. jagu ja põhiline mure on veel mootori käivitamisega hommikuti. Aku vana ja tundub,et küttepump ei löö pihustitest läbi starterit kedrates. Viga on selles,et pihustisurve peab olema 135 at. sellega aga mootor tossutab. Ajab sinist....süüte varasemaks panek ei mõika,klapid hakkavad ragisema aga suits ei kao. 140 at.on suits kadunud praktiliselt aga käivitus kehva. Esimene kord pihusteid kokku ladudes said kõik 140 aga üks oli millegipärast saanud 135at. ja käivitus imehea. Mul on kolhoosnike poolt ära trööbatud pihustistend ja avastasin mingi aeg,et seieri peksab lahti ja tekitab segadust...kuna vassib...nüüd otsin manomeetrit taga. Vaja oleks 0-200 at. vahel aga kriipsuvahe pidi olema 10 atsi....otsin sellist millel kriipsuvahe 5 atsi aga veel pole leidnud. Tahan teha loomkatseid.... :lol ja panen siis kõi pihustid alla 135-140 vahele. Pihustoitsad on uued aga Golfi omad. Viga võib ka olla selles,et järsku Golfi otsad tahavad suuremat survet...aga ma pole kindel kuna ei tea Golfi asjadest miskit....Pihustiotsad said DN 293 .Muidu autol minekut on. Võib ka olla nii,et kõik ok. aga minu stend paneb segast...ja mina otsin viga taga nagu segane.... Võib ka olla nii,et pump lihtsalt kulunud. Kulunud pumbaga võib kõike olla. Kui nüüd oma jõudude ja koduste vahenditega hakkama eiu saa,näitan pumpa ja autot proffidele ja vaatan mis nemad arvavad.
Sõites ja sooja mootoriga pole häda midagi. Suurest mäest üles vurades neljanda käiguga ei teinud suurt väljagi,jõupuudust pole. Pisut tuim on aga eks see vast sellest ,et tegu vanakooli mootoriga. Mulle on aeglased ja uimased mootorid alati meeldinud.
Teadmiseks teistele,et panin autole SL-i ehk Sitalaotaja tagasillareduktori. See tegi auto kohe kiiremaks. Andis kohe 5 km. kiirust juurde. Vana 4.22 reduktoriga sõites olid pöörded mootoril ikka väga üleval 90-ga sõites. Lase või mootor lõhki. Tegelikult jääb mootoril jõudu üle ja saaks veel kiiremaks teha. Üks variant on panna alla M-100 rehvid. Hetkel on mul olemas üks prott aga sellest on vähe. Pean ju autole kõik neli diagonaalkummi alla torkama. Mul on mingi poolepidune jooks M-145-tesid,need saaks ette panna. Nimelt on see M-100 pirukamosse kumm tunduvalt suurema läbimõõduga kui tavaline 13 /80 kõrgusega. Sai tehtud proovi ühtede vanadega ja sain lisaks 4 km....kiirust seega laheneks asjad selle kasuks,et mootor 90-ga sõites ei lärmaks niipalju. Esimese käiguga polnud ka jõupuudust kohapealt ära minnes. Seega kui kellegil on pakkuda selliseid kumme nagu M-100,olen kohe huvitatud. Muidugi on ka mure,et nendega talvel sõita ei saa,kuna tegu on suvekummidega. Talvel siis tuleb ajada tänapäevastega.....kui just kellegil pole infot,et tehakse ka mujal aastaringset rehvi mis oleks samade mõõtudega ja kõrgem kui tavarehv 165/80 R13. Kas on kellegil mõtteid? Mingid 13 tollised C rehvid pidid olema ka kõrgemad aga pole siiani trehvanud.
Viimati muutis TALUPOEG TALUJA, 23 Okt 2014 19:45, muudetud 1 kord kokku.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
Jossu
Postitusi: 307
Liitunud: 02 Veebr 2009 16:10
Asukoht: Tartu/ Saaremaa

Re: AZLK 2140 1968 TALUPOEG TALUJA DIISELMOSSE. Perkins 4.1

Postitus Postitas Jossu »

kus on slaidid? :D
Pukseerimishaagise e Konna rent
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: AZLK 2140 1968 TALUPOEG TALUJA DIISELMOSSE. Perkins 4.1

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Jossu kirjutas:kus on slaidid? :D
Halastage ometi... :hail
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3332
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: AZLK 2140 1968 TALUPOEG TALUJA DIISELMOSSE. Perkins 4.1

Postitus Postitas stern100 »

TALUPOEG TALUJA kirjutas:
Jossu kirjutas:kus on slaidid? :D
Halastage ometi... :hail
Kindlasti mitte :lol Fotokaga tiir ümber auto, siit sealt + siis äärmiselt detailselt mootorist ja mootoriruumist.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: AZLK 2140 1968 TALUPOEG TALUJA DIISELMOSSE. Perkins 4.1

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Mootori paigaldamisel tegime ka VHS-ga lugu aga sellega läheb aega...võibolla kunagi saab ka kuhugile üles panna ja vaadata. Asi ajamisel hetkel....
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3332
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: AZLK 2140 1968 TALUPOEG TALUJA DIISELMOSSE. Perkins 4.1

Postitus Postitas stern100 »

Jõle antiikne ja algeline värk ikka tundub. On seestpoolt ka mõni kaader? Mis karul südames on? Ja kas tal kohe "enda" omamoodi starter?

EDIT: mis imeloom kundepoolse esitiiva peal on. Natuke auk? :D
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: AZLK 2140 1968 TALUPOEG TALUJA DIISELMOSSE. Perkins 4.1

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

stern100 kirjutas:Jõle antiikne ja algeline värk ikka tundub. On seestpoolt ka mõni kaader? Mis karul südames on? Ja kas tal kohe "enda" omamoodi starter?

EDIT: mis imeloom kundepoolse esitiiva peal on. Natuke auk? :D

Jaa,see ongi see asi,et kui sa esimesi logareid ei paigalda... :lol Aga mina pole süüdi..... ostsin sellisena. Ja starter on ka vana malli oma. Olen näinud ka tänapäevasemat samal mootoril.
Viimati muutis TALUPOEG TALUJA, 19 Okt 2014 22:29, muudetud 1 kord kokku.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: AZLK 2140 1968 TALUPOEG TALUJA DIISELMOSSE. Perkins 4.1

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Natuke siis slaide kah...... Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Lasin pakendi kaaned töökoja lakke kinni,sest siis jälle hea vaadata kui filtert vaja. Näiteks seda originulli AC-20 ei leidnud kusagilt ja tuhlasin Abovo kaupluses ise ühte kataloogi... poemüüja oli ka üsna haige ja väsinud olemisega,esiotsa ei leidnud ja siis ma palusin,et anna aga kataloog siia,ma ise uurin... :D Leidsin siis enam-vähem õige mõõduga õlifiltri.

Pilt

Pilt

Pilt

Küttepumba maha saamiseks tegin aga lausa ise võtme. Väga kitsas on ja ei saagi muudmoodi ligi.

Pilt

Autost on ka pilte tehtud aga läheb aega nende otsimisega. Kannatage. :lol
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1662
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1968 TALUPOEG TALUJA DIISELMOSSE. Perkins 4.1

Postitus Postitas Edel »

Käigukast on ikka originaal 412?
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1968 TALUPOEG TALUJA DIISELMOSSE. Perkins 4.1

Postitus Postitas MAZ »

Käigukast on ikka tavaline 412,kuid väikse erinevusega ;)
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Vasta