AZLK 2140 1980 väikevend

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas Muhulane »

Uuest aastat tulev 95 paneb suure tõenäosusega kummidetailid nahka kuulu järgi.Katsejänes olla ei taha,seega põletan 98-t.
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
Kasutaja avatar
väikevend
Postitusi: 195
Liitunud: 24 Juul 2011 21:07
Asukoht: Seal, kus tagi on nagis!

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas väikevend »

Välja hakkab surema see elu siin foorumis... aga see selleks
See kütuse jama kevadel... viga hoopis karburaatori hoovastikes, ehk siis teine kamber oli koguaeg irvakil ja tekitas mootori ebaühtlast tööd. Ja enne talveks seisma panemist hakkas mootor vahele jätmised, eks kevadel saab põnev olema.
Hea uudis ka: ostsin uue Skifi: M2, tutnoi, kaant lahti tehtud neli korda. Vaiad on õlipaberis, telgiriie ja pulgad kenasti kottides. Esineb rohkelt mõlke ja kriime, mis eelmise omaniku väitel olid juba enne teda. Transpordi vigastus vms. Köögikomplekti ei ole.. Kas seda viimases lõpus enam ei pandud varustusse? Käru on aastast 91.
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Helesinine Skif M1 läheb müüki järgmisel aastal. Kui kellegil juba tekkis huvi, võib mulle kirjutada ja joonistada.
Tänan tähelepanu eest! Mic drop!
If you know how many brothers you have, there is not enough.
Kasutaja avatar
Martin2140
Postitusi: 286
Liitunud: 19 Mai 2018 20:11
Telefon: 58955917

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas Martin2140 »

Kui komplektne see helesinine on?
Ainult nõrganärviline kontrollib mootoris õli
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas Muhulane »

Kaua Skifi ülessättimine aega võtab? Miski 45 min kanti?
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
Kasutaja avatar
väikevend
Postitusi: 195
Liitunud: 24 Juul 2011 21:07
Asukoht: Seal, kus tagi on nagis!

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas väikevend »

Minul kulub kokku panemisega 30 minutit ja kaks õlut. Plussiks vb see, et ma ei võta telki raamilt maha. Kaant kinni pannes lükkan kruvikaga telgiriide kaanevahelt sisse ja jalad olen pagasnikus hoidnud, nii on lihtsam. M2 pole proovinud aga ma arvan, et see on keerulisem, kuna magamiskohti on rohkem ja vb pole ruumi selle triki jaoks.

Kärul on puudu köögikomplekt ja madratsid. Ise kasutasin tavalisi poroloon madratseid. Eeskojal on rotid sellise korralikult suure augu närinud, ma ei ole seda ära lappinud kuna see on nagu selline stiilne aken. Muud nagu ei olegi.. siin seal on mõni mõlk ka. aga üle sai värvitud, aasta oli siis äkki 2013?? Kaugeim reis sai tehtud Palangale sellega!
If you know how many brothers you have, there is not enough.
Kasutaja avatar
hamada
Postitusi: 146
Liitunud: 18 Veebr 2010 18:57
Asukoht: Kiili

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas hamada »

See skif on ikka tõeline maasikas, ise ei raatsiks sellist küll kasutusele võtta :o
Ilu on omakasupüüdmatu rahulolu.
Kasutaja avatar
väikevend
Postitusi: 195
Liitunud: 24 Juul 2011 21:07
Asukoht: Seal, kus tagi on nagis!

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas väikevend »

Tere.
Teen juttu natuke kontaktivabast süütest, ehk keegi saab sellest midagi kõrva taha panna. Sain komplekti Sterni käest, suured tänud. Kere poolt läheb üks juhe ainult pooli, mina panin alguses vale. Selle, mis tuleb starterilt, seega käis ainult siis kui süüdet andsin. Mass enda arust oli hea, aga siiski jäin kaks korda teele. Kommutaatori keeras tuksi teise korraga. Tellisin uue Golf 2 oma, millel tegelikult oli üks klemm lisaks. Mulle tundub, et selle külge saab ühendada tahhomeetri. Kui eksin siis parandage. Igatahes.. Probleem oli masslülitis, kaotasin selle vahelt ära. Juba eelmine aasta peksis mul udutulede pirne ja kaitsmeid läbi, arvan et see oli ka selle pärast? Pole rohkem saanud palju proovida. Igaks juhuks hoian pagassis varu kommukat ja originaal süüte süsteemi. Tellisin stroboskoobi, millega sain süüte kenasti paika. Youtubes video olemas, kuidas asi töötab.
Pilt

Ja lõpetuseks, sain omale ilusa raamatu, värviliste piltidega ja puha. Kaaned on puudu, ei tea mis aasta.

Pilt

Pilt

Pilt

Tänan tähelepanu eest. Mic drop.
If you know how many brothers you have, there is not enough.
hard0
Postitusi: 358
Liitunud: 22 Mai 2010 21:29

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas hard0 »

Ega generaatori pingeregulaator liigselt kõrget pinget ei tooda, et pirne läbi põletas?
Kui varaseks te süüte stroboskoobi järgi keerasite?
AZLK 426(427) 1973
AZLK 2140 "Rallye" 1977
Kasutaja avatar
väikevend
Postitusi: 195
Liitunud: 24 Juul 2011 21:07
Asukoht: Seal, kus tagi on nagis!

Re: AZLK 2140 1980 väikevend

Postitus Postitas väikevend »

Olen mõõtnud voltmeetriga ja kui mäletan siis oli 13 ja natuke peale midagi. See peaks olema ok vist..
Hetkel süüde täpselt paigas ja pole jõudnud veel sättida.
If you know how many brothers you have, there is not enough.
Vasta