AZLK 2140 1979 sass

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: AZLK 2140 1979 sass

Postitus Postitas sass »

Mõni aeg tagasi sai suhteliselt odavalt saadud laiad plekkveljed, veidike vajavad tööd, aga ei midagi hullu.

Pilt

Täna sai pagasiluugile krunt selga, et paistaks ära veel kohad, kuhu pahtlit veel vaja.

Pilt

Mootor seisab hetkel niisama - võimalik, et toon doonormasina, millelt saan kapitaalremondi saanud mootori ja muu sodi ka. Kahjuks tegemist 412IE -ga, seega plekid ei sobi. :( Kuigi kui neli ust samasugused saaks, siis oleks möeldav nö. hübriidvariant - 2140 ja 412 segu. Lisaks saab sealt ilusad istmed.

Ja värvi suhtes mõtlesin ikkagi uuesti ümber - jääb oranžiks. :D Samas, mis värvi teha siis veljed?
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1979 sass

Postitus Postitas saarlane »

veljed valgeks :)
Aitan Ebay'st asju tellida.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: AZLK 2140 1979 sass

Postitus Postitas sass »

Veljed ise mõtlesin teha valgeks, (matt)mustaks või hõbedaseks - ju see hiljem paistab, kui auto valmis saab. Aga et oleks võimalik natuke edasi teha, sai toodud doonor. Tegemist 412-ga ja suhteliselt uuega. Masin on maha kantud, sest sai matsu kundepoolsesse külge. Samas väga viga ei ole, sest kere on sirge. Põhi on väga heas korras, aga mis teha... Võtan sellelt masinalt mootori koos siduri ja k.kastiga, tagasilla (3,9 ülekandega peaks olema), sisu (istmed, uksepolstrid, vb. armatuur) ja kui sobitada õnnestub, siis ka stange(d). Ülejäänud jupid on üle - kellel midagi tarvis, siis PS.

Mõni pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Samas on üks mure ka, nimelt doonor ei taha kuidagi käima minna, isegi tõmmates mitte. Bensiin on olemas, aga sädet tundub, et ei ole. Vahetasin jagaja, jagaja kaane, süütepooli, süüteküünlad, kontrollisin juhtmeid süütepooli ja jagaja vahel, aga ikka ei tee midagi. Kuidas edasi tegutseda?
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1979 sass

Postitus Postitas Edel »

sass kirjutas: Samas on üks mure ka, nimelt doonor ei taha kuidagi käima minna, isegi tõmmates mitte. Bensiin on olemas, aga sädet tundub, et ei ole. Vahetasin jagaja, jagaja kaane, süütepooli, süüteküünlad, kontrollisin juhtmeid süütepooli ja jagaja vahel, aga ikka ei tee midagi. Kuidas edasi tegutseda?
Kas vool süütepooli üldse jõuab?
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: AZLK 2140 1979 sass

Postitus Postitas sass »

Testriga pinget möötes oli nagu täitsa olemas.
Killa
Postitusi: 168
Liitunud: 08 Veebr 2009 00:04

Re: AZLK 2140 1979 sass

Postitus Postitas Killa »

Kus asud võiks selle kere endale vedada :)
Kasutaja avatar
Gun
Postitusi: 48
Liitunud: 11 Mai 2009 16:03
Asukoht: enamasti Tartu

Re: AZLK 2140 1979 sass

Postitus Postitas Gun »

Killa kirjutas:Kus asud võiks selle kere endale vedada :)
sass kirjutas:Testriga pinget möötes oli nagu täitsa olemas.
Aru ei saa ? :D
Asukoht: Kuressaare
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: AZLK 2140 1979 sass

Postitus Postitas M410 »

Vat sinise dermatiiniga Moskvitši sisu näevad minu silmad küll esimest korda. Väga vinge :)
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:55

Re: AZLK 2140 1979 sass

Postitus Postitas Kasutaja »

M410 kirjutas:Vat sinise dermatiiniga Moskvitši sisu näevad minu silmad küll esimest korda. Väga vinge :)
minu valgel kombil on ka sinine sisu, aga veidi tumedam.
21251
Kasutaja avatar
Gun
Postitusi: 48
Liitunud: 11 Mai 2009 16:03
Asukoht: enamasti Tartu

Re: AZLK 2140 1979 sass

Postitus Postitas Gun »

M410 kirjutas:Vat sinise dermatiiniga Moskvitši sisu näevad minu silmad küll esimest korda. Väga vinge :)
Minu omal on kah sinine sisu, vaatasin ja kadestasin siin ükspäev just neid, kellel helebeez on :P
Vasta