AZLK-2140 1981 Edel

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
Martin2140
Postitusi: 286
Liitunud: 19 Mai 2018 20:11
Telefon: 58955917

Re: AZLK-2140 1981 Edel

Postitus Postitas Martin2140 »

Süütepooli ergutus peab töötama. Muidu külmast peast säde liiga lahja. Soojast peast kontrollida. Võtad süütejuhtme lahti näiteks süütepooli pealt ja käivitades peab korraks käima minema. Või siis eelnev soovitus
Ainult nõrganärviline kontrollib mootoris õli
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1662
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK-2140 1981 Edel

Postitus Postitas Edel »

irukas kirjutas:
Edel kirjutas:Viimasel ajal läheb külmalt väga kehvasti käima, aga soojalt piisab ainult võtme näitamisest. Kus otsast viga otsida?
Toores kinni, paar korda ette lüüa ja peab minema pöördest kui ei siis kiirenduspump ei tööta õieti.
See variant ei tööta ammu enam. Külmalt starterit andes kohe alguses korra lubab ja siis peab mõnda aega tühjalt ketrama, kui jälle lubama hakkab. Ja kui lõpuks lähebki käima, ei jõua pöörded üles tõusta, kui käib turtsatus ja mootor seisab jälle. Ja nii korduvalt. Nii pinda käib juba. Nagu aastaid tagasi talvel külmaga käivitades, järjest tagus karbasse tagasi ja pidi uuesti käivitamist alustama. Ja kõik rääkisid, et süüde vale... Ja seda jama on läbi aja minu autodest teinud ainult see Mosse. Ja soojeneva mootoriga väikestel pööretel (1000-1500) pole üldse jõudu. Lisaks (ka sooja mootoriga) lastes natuke tühikäigul töödata ja siis gaasi vajutada, alguses natuke aega lihtsalt puterdab enne kui pöörded tõusma hakkavad. Käiku kõrgemalt madalamale vahetades vahegaasi peab vähemalt 2 korda vajutama, muidu ei ole vahegaasiga käiguvahetusel pointi. Nüüd ilmad jahedaks läinud ja veel rohkem vaja starterit käiata.
Kasutaja avatar
Martin2140
Postitusi: 286
Liitunud: 19 Mai 2018 20:11
Telefon: 58955917

Re: AZLK-2140 1981 Edel

Postitus Postitas Martin2140 »

Kõlab karba jamaga. Nagu jääks segu lahjaks. Daaz on vast peal. Oli ka ühel enda mossel nii et tagus sisselaskesse aga ma teadsin et see karba seades ei ole ning kuna oli juba algusest peale plaan k126 peale panna siis ei hakkand daaziga isegi mässama. k126-ga lahenes probleem.
Aga alusta parem lihtsamast asjast nagu näiteks kontaktivahe puhastamisest kui veel pole teinud. Sõitval autol pole niiväga vaja aga teisel mokitsal millega käib aind korra kuus sõitmas oli aastaga nii tugev oksiidikiht vahele tekkind et üks hommik lihtsalt paar turtsatust ja kõik. kaks korda tõmbasin liivapaberi vahelt läbi ja käis poolest pöördest. Pärast sai tükkaega puhastatud enne kui oksiidikiht ära sai.
Ainult nõrganärviline kontrollib mootoris õli
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1662
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK-2140 1981 Edel

Postitus Postitas Edel »

Kontakte olen viilinud. Karba on K126N, seda pole tänavu suvel puutunud.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1662
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK-2140 1981 Edel

Postitus Postitas Edel »

Mosse tegi oma viimased sõidud 9. novembril ja läks garaazi ära. 2022a läbisõiduks tuli 5000km ja natuke üle.
Head vana aasta lõppu.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1662
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK-2140 1981 Edel

Postitus Postitas Edel »

Nädala eest panin arvele ja tegin kindlustuse. Kui ilmad paranevad, saab AZLK kohe kasutusele võtta.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1662
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK-2140 1981 Edel

Postitus Postitas Edel »

7. aprillil ajasin Mosse välja. Tänaseks sõidetud 3500km. Ega eriti näppima ei ole pidanud, suurematest töödest läks hiljuti sidurikorv vahetusse (jälle). Niiskete ilmadega nagu siin kevadel oli, ega mootor väga hästi käia ei taha, puterdab ja tühikäiku ei taha kaua olla ka jupp aega peale 80-90 kraadini soojenemist. Mul õhuvõtu voolik ka ära väsinud, olen seda ajutiselt mägiaivari teibiga parandatud, aga üldiselt tuleb sinna uus asemele leida. Praeguste ilmadega ajab ilma läbi, aga näiteks augustis nii hea enam pole.
14 aastat ta minu käes olnud, selle ajaga läbisõitu juurde tulnud 59 400km. Viimaste aastatel vaid suveperioodil sõidetud, Põhiliselt aprillist kuni oktoobri keskpaigani käigus hoidnud, läbisõidud on jäänud 4000 ja 9000km vahele.
See kuu saab ka ÜV tähtaeg täis. Peaks taha uued rehvid muretsema ja piduritele pilgu peale viskama. Muud eriti nagu pole ÜV läbimiseks vaja teha.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1662
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK-2140 1981 Edel

Postitus Postitas Edel »

Eelmise aasta juuli lõppemisega sai ÜV läbi ja nii ta paariks kuuks seisma jäi. Polnud aega ega viitsimist ülevaatuseks korda teha.
Oktoobriks tegin siiski korda ja 12. kuupäevast alates ÜV kehtivaks. Nüüd kehtib see 2024 oktoobrini. Mõned sõidud sain veel teha ja siis läks katuse alla kevadet ootama.
Õlivannil peaks tihendi vahetama, muud erilisemat nagu teha polegi. Teha kindlustus ja saab kevadel jälle kilomeetreid mõõtma minna.
Vasta