Eesti Moskvich Klubi
http://www.mosseklubi.planet.ee/foorum/

Kontaktivaba Autoseiklus Tallinn-Elva 06.08-15.08
http://www.mosseklubi.planet.ee/foorum/viewtopic.php?f=5&t=6896
1. leht 1-st

Autor:  Minister [ 04 Aug 2021 00:43 ]
Teema pealkiri:  Kontaktivaba Autoseiklus Tallinn-Elva 06.08-15.08

Reedel 6. augustil avaneb kontaktivaba kogupere autoseikluse rada trassil Tallinn-Elva või siis vastupidi Elva-Tallinn. Autoseiklus viib osalejad avastama Eesti põnevaid paiku ja kulgeb pisikestel kõrvalteedel. Rada on 100% asfaltkattega! Rada saab läbida endale sobival ajal kuni pühapäeva 15. augusti õhtuni. Trassi pikkus 220 kilomeetrit.

Sõidu stardi- ja finishi kohaks on Tallinnas Ülemiste City ja Elvas uue spordihoone parkla.

Parima emotsiooni saamiseks võiks rada läbida valges. Rajal on 55 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ära A3 formaadis kaardifragmentidel(Kaardi lingid koos punktidega saadetakse registreerimisel kasutatud e-mailile). Iga kontrollpunkti kohta on äpis-s küsimus, millele leiab vastuse kohapealt. Vastus tuleb sisestada seikluse äppi. Punkti leidmise lihtsustamiseks on iga punkti kohta toodud ära ka koordinaadid.

Seikleme ühes klassis ja seikluse kontrollaeg on 7 tundi, millest 5 tundi on normaalaeg ja sellele järgneb kaks tunnist lisaaega.

Esimene lisaaeg võtab osalejalt maha 1 punkti iga kahe minuti tagant. Teine lisaaeg võtab osalejalt maha 1 punkti iga minuti tagant.

Seikluse osalustasu 19 eurot tiimi kohta palun kanda: AUTOORIENTEERUMINE OÜ arvele Swedbank: EE852200221070817154. Selgitusse märkige ära üritus ja tiimi nimi!

Seikluse pingerea avalikustan jooksvalt. Seikluse pingerida on sümboolne ja auhindu seiklusel ei jagata. Seiklus on jõukohane kõigile!

Vajalik varustus seiklusel osalemiseks: Hea tuju, ilmale vastav riietus, võimekas tasku- või pealamp(Kui lähed rajale pimedas) ja nutitelefon punktide fikseerimiseks.

Liikluseeskirjade järgmine on kohustuslik ja sõidame märkide järgi. Kiiruste alad on märgitud Maanteeameti kaardirakenduse järgi. Iga fikseeritud rikkumine -5 punkti. Iga valesti vastatud punkt -5 punkti.

NB! Seigeldes palun järgida Terviseameti antud soovitusi!

Info ja küsimused:Joonas@seiklusministeerium.ee
Registreerimine: https://www.seiklusministeerium.ee/hajutus14

Pilt

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/