9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas moskiito »

tundub et sellel aastal sai meie klubi ebatavaliselt palju tähelepanu ja see on meeldiv :) loodan et väike reklaam toob juurde noori ja uusi fänne.
Tänud kõigile kes kohale jõudsid ja oli meeldiv teile mõnusat päeva pakkuda pluss lisks väike "disko" õhtusel ajal looduse poolt.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas moskiito »

Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
fokser
Postitusi: 330
Liitunud: 24 Mai 2013 15:48
Asukoht: Tallinn

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas fokser »

Tänud moskiito ja kõik teised! Oli taas väga huvitav ja lõbus. Nüüd peab järgmist aastat ootama jääma... :)
Päävä mõtõh: "Ku üts uss kinni lätt, tulõ tõõnõ koskil vallalõ."
Tiiä külh, mul oll ka kunagi Moskvits...
Kasutaja avatar
effe
Postitusi: 48
Liitunud: 04 Apr 2011 23:22

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas effe »

Väga mõnus oli. Järgmine aasta proovin õhtuses programmis ka osaleda :)
Kes meist ei unistaks autost?
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas Seenior »

Tänud ja tervitused kõigile osalejatele ja loodan,et järgmine kord(nüüd juba kümnes!) saab veel parem olema!Ja muidugi kõigi aegade parim öine ilutulestik,mis ei unune kunagi!
meigo
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Mär 2016 08:42
Telefon: 5168322

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas meigo »

Tänud korraldajatele. Oli tore ja lõbus. Oleme järgmine aasta kindlasti kohal. Üks paljudest kiiruskatsetest videona siin. Viivikonna- Sõtke kiiruskatse :)

https://1drv.ms/v/s!AltRdSWel8R7blFgxn2ohVX28C0
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas wax »

Nagu ikka, oli mõnus näha vanu tuttavaid, ning leida uusi :) Ägedad olete. Aitäh.
Paar pilti kah mu seebikarbist:
https://goo.gl/photos/qFX62poqLiDDioYY9

NB!
Järgmise aasta eelinfoks - broneerige oma kalendris ära kuupäevad 15-17.juuni 2018 :) Kümnenda suvesõidu puhul alustame juba reede hommikul!
Juubelisõidu laagrikoht on broneeritud. Samuti on kinnitatud pool laupäeva meie autode näitamiseks ühel suurüritusel.
Rohkem infot aasta lõpupoole, kui olen sõlminud ka muude külastatavate kohtadega kokkulepped ning vastavalt sellele ka marsruudi enamvähem paika saanud.
Härra Erko
Postitusi: 87
Liitunud: 20 Juul 2015 20:20
Telefon: 56087413

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas Härra Erko »

Sõit oli tõesti väga tore, suured suured tänud korraldajatele, tegu oli minu jaoks väga meeldejääva üritusega :D
Tegin ka facebooki vene masinate fännide lehele postituse, näppasin Wax "seebikarbist" mõne foto, loodetavasti keegi ei pahanda :P Ja kui kellelegi tekitab mõni pilt pahameelt, kirjutage mulle, võtan kiirelt maha :burnout
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 4980029219
Ootan juba järgmist kokkutulekut ja loodan, et juubeliüritus saab olema veel vingem :lol :lol
Mis on hullem kui loll? Eks ikka sihikindel loll ;)
Vasta