2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
jann448
Postitusi: 2
Liitunud: 21 Apr 2010 19:46
Asukoht: Saaremaa

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas jann448 »

Tervitusi pigem igalt kaldalt 8) Aga jah üritus oli tõesti väga mõnus. loodetavasti jõukas isegi enda omaga järgmiseks aastaks nii kaugele, et saaks sõidust osa võtta.
klapimees
Postitusi: 13
Liitunud: 21 Nov 2009 23:45

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas klapimees »

Siin siis Miina versioon piltidest.
http://public.fotki.com/MiiMii-/ritused ... 12-mossek/
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas SanderV »

pergale, see video mis tegin jäi nii sta kvaliga et ei julge seda siia pannagi.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas viirusboy »

SanderV kirjutas:pergale, see video mis tegin jäi nii sta kvaliga et ei julge seda siia pannagi.
Peab ikka panema! Mul on tehtud vigursõidust video 3gp formaadis :P Varsti lükkan selle ka üles.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
Mossematk
Postitusi: 121
Liitunud: 07 Veebr 2009 16:15
Asukoht: Tartu

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas Mossematk »

Meie jõudsime koju Tartusse eile kell 19.15, olles läbinud 800 õnnelikku kilomeetrit.
Suurimad tänud korraldajatele Waxile ja Moskiitole kogu ürituse eest ning Seeniorile ja tema abilistele vahva vigursõidu eest. Aga suured tänud ka kõikidele teistele, sest nii heas seltskonnas õnnestub väga harva viibida. Uskumatu, et auto nimega Moskvich suudab kokku tuua nii palju erinevas vanuses sõbralikke, elurõõmsaid ja nutikaid inimesi.
Igatahes on nüüd tuju pikaks ajaks hea. On, mida meenutada ja millest sõpradele rääkida... :)
Moskvich 2140 SL 1985.a., IZ-412 IE 1985.a.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas SanderV »

viirusboy kirjutas:
SanderV kirjutas:pergale, see video mis tegin jäi nii sta kvaliga et ei julge seda siia pannagi.
Peab ikka panema! Mul on tehtud vigursõidust video 3gp formaadis :P Varsti lükkan selle ka üles.
no see kvali on vabsjee... pask.. tükid jooksevad ringi aint :D
http://www.youtube.com/watch?v=AoZgE5A7 ... e=youtu.be
paremat tehnikat vaja+statiivid asjad.. pole siin midagi :D
Viimati muutis SanderV, 11 Juun 2012 22:11, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas moskiito »

meie j6udsime koju kell 20.30
yritus oli m6nus ja olgugi et olin ainult yhe kasina soogiga, oli meeleolu ikkagi v2ga ylev. tttoeldes ei uskunud et nii palju neid kokku koguneb aga see tegi asja ainult paremaks. :D Kilomeetreid tuli tallinnast alates kuni koduni 432km. Kui tallinnas paagi t2is panin oli kilomeetreid kulunud 587 ja kyttust 48L, seega keskmine kyttekulu tuli soliidne 8.2L sajale. Kui arvestada sellega et koju sai soidetud 100 kuni 120km/h kiirusega ja hommikul toole ka 100km/h.
yks v2ike palve ka rahvale kes laagrist asju kokku korjasid, sealt l6kke 22rest. Nimelt mul oli pandud puu oksa kylge krillimise rest aga kui j2rgi l2ksin, oli kadunud, vb keegi kahmas kiiruga kogemata kaasa. Oleks hea kui annaks see isik Privaat Teates mulle teada ja leppiksime kokku kuidas asi k2tte saada.
S6iduga ilmnes 1 probleem minu masinal, nimelt t2nu k0lli s6idule avastasin tehnilise probleemi, mis 6nneks kiirusele ei m6ju, kuid tahab kiiremat sekkumist. nimelt paremal pool om rooli otsad kutud.
T2nud WAXile ja Seenjorile, kes aitasid l2bi viia asja, ning seda hoolimata sellest et ei 6nnestunud kogu programmi 100% l2bi viia.

sry et juttus on sees numbrid jms. antud hetkel on ainult inglise keelne klaver kasutada.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Gustav
Postitusi: 119
Liitunud: 16 Aug 2010 15:53
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas Gustav »

Väga tasemel üritus oli! :)

Minu tagasihoidlik galerii - http://fotoalbum.ee/photos/Gusti/sets/1291897

Järgmise korrani! :beer
IZ 412 IE '82
penditar
Postitusi: 9
Liitunud: 20 Juul 2010 00:21

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas penditar »

Minugi poolt aitäh korraldajatele ja osalejatele. Sooviks järgmistel kordadel ka teisi peresid näha ja ehk on lootust varsti noorima osaleja tiitli kellelegi teisele anda ikka mitu aastat meie käes. Muidugi oli ka hea näha, et mossed pole ainult meeste mängu kannid vaid ka naised on saanud selle pisiku....
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: 2012 Suvine kruiis Tallinn - Kalurikoja metsaonn

Postitus Postitas Martpoiss »

Mari tehtud pildid leiab SIIT . Hetkel järjest laevad sinna niiet mõne aja pärast on pilte rohkem ;) Kui keegi tahab mõnda pilti täissuuruses võtke ühendust :beer
Vasta