kruiis 2011

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

kruiis 2011

Postitus Postitas moskiito »

tere kaashaiged.

mul täna tekkis selline mõtte et mis oleks kui järgmine aasta teeks kambakesi 2 kruiisi. esimene lühem.
Alguse saaks see alatskivilt, läbivad teekonnad oleksid Mustvee, Lohusuu, Alajõe, Smolnitsa, Vasknarva, Gorodenka, kurmäe, illuka mõis. Ööbiksime pannjärvel "liivjärve" ääres. Retk võiks siis toimuda mais või juuni alguses. Distants oleks sümboolsed 150km. Stardi aeg oleks siis kell 12 päeval.

Pikkem tee hõlmaks siis juba põhja lättit. Külastaks Madonnat lätis ning siis läbi võru ja tartu tagasi tallinna, kust saaks kruiisi ka alguse. tallinna ja tagasi tuleks see ligikaudu 800km, seega kui valgas paagid täis lasta (hind tavaliselt tallinnast 10 senti odavam) siis peaks lätti saama ilusti läbitud. Mõtlesin et uuriks ka lättis võimalike mosseklubi tegevuse kohta. siis oleks seltsis segasem liikuda. Kruiis oleks siis 2-3 päevane


sellised on minu mõtted praeguseks. Mida rahvas arvab?
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: kruiis 2011

Postitus Postitas sass »

Mötted on ju head, kuid esimene neist jääb ühte Eesti otsa. Läänest pärit mossehulludel läheb suhteliselt kulukaks kuskile Tartusse vöi Peipsi äärde söitmine. :uhoh

Lätti söit on juba teine asi, sest see on nii vöi teisiti kulukas.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: kruiis 2011

Postitus Postitas wolfe »

Minu arust küll hea mõte :beer
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: kruiis 2011

Postitus Postitas viirusboy »

Võiks mõne marsruudi ka läänemaalt, ntx haapsalu kaudu teha, muidu on ainult põhja, ida ja lõuna eestis. Pakuks välja Tallinn-Haapsalu- võibolla Hiiumaa-Pärnu-Läti põhjapool-tartu-tallinn. Natuke pikk on aga keegi ei sunni tervet teed kaasa tulema ju :D
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: kruiis 2011

Postitus Postitas moskiito »

läänemaa rahvas, olge mureta see kant ei jää ka puutumata.
mis puutub kulukusse, siis see on nii või teisiti kulukas. Mina elan suht keskel, seega mulle suurt vahet pole, kus liikuda aga mõtlesin et hakkaks vastupäeva nagu eestile ringi peale tegema.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
dphp
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Juul 2010 20:53
Asukoht: Saaremaa

Re: kruiis 2011

Postitus Postitas dphp »

moskiito kirjutas:mõtlesin et hakkaks vastupäeva nagu eestile ringi peale tegema.

Saartest võiks alustada :)
Lepavõsa tanki ei peata!
via
Postitusi: 113
Liitunud: 24 Apr 2009 16:00

Re: kruiis 2011

Postitus Postitas via »

Aga äkki võiks iga sõitu alustada ja/või lõpetada (mandri) Eesti keskpunktis, Adaveres, või nihutada saarlasi arvestades seda pisut läänepoole, nt. Türile. Siis oleks asi lihtne ja loogiline ja keskeltläbi enamus osalisi saab võrdsema distantsi. Jäävad muidugi alati need õnnelikud kellele start ja/või finish ikkagi ukseall oleks.
Tasa sõuad, kaugele jõuad.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: kruiis 2011

Postitus Postitas marko »

Ega ei saagi olla see marsuut ju kõigile meelepärane,jääb loota,et küll ta kunagi ka igaühe koduligidale jõuab.Ja eesti polegi teab mis suur ja aastas korra üks suurem sõit ei tohiks vast nii väga üle jõu käija,kuigi jah rasked ajal meil kõigil :)
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Vasta