iz 412ie ohutuled

Audio, elektrisüsteem
Vasta
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

iz 412ie ohutuled

Postitus Postitas tanello2 »

Niisiis olen jälle oma ideega platsis: :think

Nim siis selline avastus,et pole 412 lüitit ohutuledele,ning ei usu ka et Ensv-s tol ajal selle peale keegi ka tuli.Igastahes olles sellise autoga tänapäevastes oludes,ning kuna olen kindel et neid läheb mul ka lähitulevikus pidevalt tarvis,oleks selline vilgutamine ka arendada oma isendile.Siinkohal võin ette ruttates öelda et armatuuris on 412 tervelt 4 valgusauku,millest ainult 3 on reaalselt kasutuses,niisiis miks mitte panna ka 4jas tühimik tööpõldu kündma???

Siinkohal ka paar küsimust:
1.kas ohutulede tarbeks on vaja väga keerulisi ettevõtmisi,kujundamisi?
2.ohutule signaallambi paigladamine kasutamata armatuuri signaallambi auku on üldse võimalik,või ootab mind ees mõni kole üllatus?
3.kasutada mõne uuema mosse ohutule nuppu,aga kuhu seda panna tasuks?
4.mis sorti releed ma võiks hakata otsima selle jaoks?

"we must love the safety,guz safety will keep danger away from us."-t.m
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: iz 412ie ohutuled

Postitus Postitas viirusboy »

tanello2 kirjutas:Niisiis olen jälle oma ideega platsis: :think

Nim siis selline avastus,et pole 412 lüitit ohutuledele,ning ei usu ka et Ensv-s tol ajal selle peale keegi ka tuli.Igastahes olles sellise autoga tänapäevastes oludes,ning kuna olen kindel et neid läheb mul ka lähitulevikus pidevalt tarvis,oleks selline vilgutamine ka arendada oma isendile.Siinkohal võin ette ruttates öelda et armatuuris on 412 tervelt 4 valgusauku,millest ainult 3 on reaalselt kasutuses,niisiis miks mitte panna ka 4jas tühimik tööpõldu kündma???

Siinkohal ka paar küsimust:
1.kas ohutulede tarbeks on vaja väga keerulisi ettevõtmisi,kujundamisi?
2.ohutule signaallambi paigladamine kasutamata armatuuri signaallambi auku on üldse võimalik,või ootab mind ees mõni kole üllatus?
3.kasutada mõne uuema mosse ohutule nuppu,aga kuhu seda panna tasuks?
4.mis sorti releed ma võiks hakata otsima selle jaoks?

"we must love the safety,guz safety will keep danger away from us."-t.m
Sellele mossele pole loodudki ohutulesid. Neid asendavad parktuled tagaakna juures. Kui jääd teele, paned vastava poole oma põlema kummal pool liiklus on. Muidu 2140 elektrisüsteemi uurides ei tohiks olla ka ohutulede installimine kõva pähkel.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: iz 412ie ohutuled

Postitus Postitas Seenior »

Vaja läheb uuema iz-i või 2140-e suunareleed ja ohutulede lülitit(kontrolllamp on lülitis olemas)ja need uuema iz-i skeemi järgi külge aretada.Viiruspoisile infoks niipalju,et nendel iz-idel piilaritulukesi pole.
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: iz 412ie ohutuled

Postitus Postitas tanello2 »

Ei hakka esialgu midagi siiski ümber tegema.originaalasju maha ei võta.alati võib ainult juurde panna
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: iz 412ie ohutuled

Postitus Postitas Urukoer »

Sellele mossele pole loodudki ohutulesid. Neid asendavad parktuled tagaakna juures. Kui jääd teele, paned vastava poole oma põlema kummal pool liiklus on. Muidu 2140 elektrisüsteemi uurides ei tohiks olla ka ohutulede installimine kõva pähkel.[/quote]

Kas mosse C piilari gabariituled on eraldi külgedekaupa lülitatavad? Missugune neil siis see lüliti oli?
Ja kas esimestel 2140 l ,millel need tulukesed olemas, ka samasugune süsteem?
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: iz 412ie ohutuled

Postitus Postitas wax »

Urukoer kirjutas:Kas mosse C piilari gabariituled on eraldi külgedekaupa lülitatavad? Missugune neil siis see lüliti oli?
412-kl on see lüliti partatsoki all. Tavaline vanakooli metallist lüliti vasak-keskel-parem.
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Vasta